25 bin TL Render ve oyun laptopu önerisi

Bütçe
25000
Hocam güzel bir tercih, geldiğinizde deneyimlerinizi paylaşırsanız hoş olur.
dün akşam teslim aldım şimdilik sadece 3ds max ve lumion kurabildim bir oyun deneyimi yaşamadım
genel olarak baktığım zaman touchpad kalitesiz geldi
ekran kalitesiz geliyor msi creator kullandığım için öyle geliyor diye düşündüm
boşta ram kullanımı fazla neden bilmiyorum çok fazla arka plan uygulaması çalışıyor sanırım
%30la başlıyor bilgisayar
steelseries klavyesi güzel duruyor karanlıkta bir pavyon ortamı yaratabiliyorsunuz
sıcaklık olarak bilgisayar boşta çalışırken bile klavyenin sol kısmında sıcaklığı hissedebiliyorsunuz oyunlarda nasıl olur bilemiyorum
alt kısımdan hava çıkışı çok az cooler boost ile bile hava çıkmıyor nerdeyse yanlardan veriyor sadece havayı
ses kalitesi güzel ama ses az çıkıyor netflixden bir şey izlerken az gürültülü ortamda sesi %100 yapıyorum creator seriside böyleydi

driverları kendi içinden çıkanları kurdum ayarları kurcaladım biraz bunlar benim hatam sonucunda olan şeyler olabilir tabi ki bilemiyorum
lumion kullanan arkadaşlar varsa performans testi %79 veriyor min ram 16 istediği için oda
ram takviyesi ile %90 üzeri performans verebilir

Alttan hava çıkmaz hocam zaten. Bilgisayar havayı alttan çeker, arka ve yanlardan dışarı atar. 16GB RAM varken boşta 4-5GB arası RAM kullanımı normal diyebilirim. Panel laptop için yeterlidir ama IPS monitörler kadar renk doğruluğu vermez elbette. Oyunlarda ve render alırken turbo modu açmayı unutmayın. Hayırlı olsun.

MSI Leopard kaliteli olduğunu hatırlıyorum. Umarım sizi tatmin eder, oyun deneyimleride hoş olabilir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…