25 bin TL RX 6800 DDR4 vs RTX 3060 DDR5 sistem

3bin TL fark oluyor o zaman değer mi peki 6800 yerine 4070 almaya?

Al gec 4070 sistemi.

RX 6800 o kadar da degil, 4060 Ti yerine tercih edilebilir QHD icin ama DLSS3, frame generation ile ezer gecer 4070 isin icine girerse.

Al gec 4070 sistemi.

RX 6800 o kadar da degil, 4060 Ti yerine tercih edilebilir QHD icin ama DLSS3, frame generation ile ezer gecer 4070 isin icine girerse.
birde marka olayına da biraz takılıyorum :) 6800 msi 4070 in markasını ilk defa duydum iyimidir ileride ben nakit biriktikçe al sat yaparak model yükseltmeyide düşünüyorum ekran kartını. Yani palit marka ekran kartını iyi fiyata satabilir miyim :) tutulan bir markamı bilmediğim için soruyorum.

Bir de marka olayına da biraz takılıyorum :) 6800 MSI 4070'in markasını ilk defa duydum iyi midir ileride ben nakit biriktikçe al sat yaparak model yükseltmeyide düşünüyorum ekran kartını. Yani Palit marka ekran kartını iyi fiyata satabilir miyim :) tutulan bir markamı bilmediğim için soruyorum.

Ekran karti MSI olarak giris seviye serisi cop. Cop, kotu, les sogutma olarak.

MSI olmasi anca satmaya etki edebilir ama bilincli kullanici bunu bilir. Mesela MSI Mech, MSI Ventus...

4070 ekran kartinin markasi iyi, idare eder. Satmak icin iyi fiyat etmesi 4070 olmasi yeter. Zaten yan sanayi marka olsa NVIDIA cip vermezdi o Palit ureticiye. Palit zaten iki tane sirketi var. Biri Palit, biri Gainward ikisi de koklu marka. Yani, alin gecin o sistemi. Daha fazla bir şey yazmayacagim.

Yeni konular

Geri
Yukarı