RX 6800 DDR5 vs 6800 XT DDR4 sistem

shwif

Centipat
Daha fazla  
Hala ufak bir karasızlık var. Normalde otto alacaktım ama son bir kez fikrinizi okumak isterim.

Hala ufak bir karasızlık var. Normalde otto alacaktım ama son bir kez fikrinizi okumak isterim.
DDR 5 alabiliyorsanız kesinlikle DDR5 alın ilerde herkes sistemini yükseltirken komple siz ekran kartını yükseltirsiniz sadece.

2K kullanılacaksa XT olanı alırdım.

Daha ucuza bu var. İslemci dengesini ve AM5 olmasini istersen, DDR5 istersen XT'den bir zahmet vazgec otto olur.

7600 5600X'ten daha güçlü olacaktır, daha az ısınacaktır ve en büyük artı olarak DDR5 ve AM5 platformuna geçeceksiniz. XT versiyonu ile elbette bir fark var ancak 6800 bu en nihayetinde çok takılmanıza gerek yok.

6800 zaten bir cok oyuna yetecek bir kart. ben her zaman guncelden yanayim madem bu kadar para harcayacaksan yeni olani al, hemde 2bin lira daha ucuz.

RX 6800 ve Ryzen 5 7600'ü 2K kullanıyorum fazlasıyla yeterli. Sorunun cevabı da DDR5 olanı almalısın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı