25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
25000

Swax

Hectopat
Merhaba,
Sistem toplamayı düşünüyorum ve 25bin TL bütçem var biraz arastirdim ve su sistemi almayi dusunuyorum MAXIMA-6800 / AMD Ryzen 5 5600 / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G V1 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Almadan once sizlere sormak istedim 25bin TL icin değer mi veyahut daha iyi bir sistem toplanabilir mi?
Not: 5-6 sene kullanmayı dusunuyorum o yuzden 16 GB VRAM beni cezbetti.
Not2: Stok sogutucu yerine ek masraf yapıp sitedeki eklemelerden almalı mıyım?

Son düzenleme:
Merhaba,
Sistem toplamayı düşünüyorum ve 25bin TL bütçem var biraz arastirdim ve su sistemi almayi dusunuyorum MAXIMA-6800 / AMD Ryzen 5 5600 / MSI Radeon RX 6800 Gaming Z Trio 16G V1 16GB / 16GB RAM / 500GB SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR
Almadan once sizlere sormak istedim 25bin TL icin değer mi veyahut daha iyi bir sistem toplanabilir mi?
Not: 5-6 sene kullanmayı dusunuyorum o yuzden 16 GB VRAM beni cezbetti.
Not2: Stok sogutucu yerine ek masraf yapıp sitedeki eklemelerden almalı mıyım?
Bu bütçeye bundan daha iyisi yok. Sıcak iklimi olan bir yerde oturuyorsan kule tipi soğutucu alabilirsin ama soğuk iklimli bir yerdeysen stok fan iş görür.

Bu bütçeye bundan daha iyisi yok. Sıcak iklimi olan bir yerde oturuyorsan kule tipi soğutucu alabilirsin ama soğuk iklimli bir yerdeysen stok fan iş görür.

Cevabın icin teşekkürler evet sıcak bir yerde oturuyorum fakat coktan sistemi sipariş ettim acaba bir sogutucu onerebilir misin?

Yeni konular

Geri
Yukarı