25 bin TL sistem önerisi

bdxmrz

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Galax GTX1660 Super / Ryzen 3 4100 / 2x8 GoodRam / A520M-HVS / Adata Legend 700
Başlıktaki gibi sistem arıyorum, önerilerinizi bekliyorum.

Adata 1tb yapın ssd'yi rami 32 yapın soğutucu olarakta bunu alın Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
OC yaparım derseniz b550 yapabilirsiniz anakartı.

değil.

Soğutucuyu ek alacağım için bütçemi aşıyor.

Adata 1tb yapın ssd'yi rami 32 yapın soğutucu olarakta bunu alın Thermalright Peerless Assassin 120 SE TL-C12C 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu – 2 Yıl Birebir Değişim Garantili
OC yaparım derseniz b550 yapabilirsiniz anakartı.
32GB yapınca aşıyor bütçemi.

Değil.

Soğutucuyu ek alacağım için bütçemi aşıyor.
O zaman dediğim sistem çok mantıklı 8 GB'lık 4060 Ti'dan çok daha iyi performans farkı var, ortalama 30 FPS fark oluyor.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@Gökdeniz. Z adlı arkadaşın attığı nasıl?
Ssd çok kötü. Onun dışı 7700xt 4060tiden daha iyi lakin Nvidia yazılım konusunda hep 1 adım önde. Size kalmış ama parça kalitesi olarak zayıf o sistem. AMD ile bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz dert edilmeyecekse alabilirsiniz 7700XT şimdilik kronik bir sorun görmedim. Her şey fps değil şuan çok daha fazla oyun nvidia tarafına destek veriyor. Fps oyunları oynuyorsanız 7700XT alın geçin.

@Heatones bilgin yoksa atma sistem abicim. 4060 5500 kasa atıp 5500e soğutucu koyuyorsun. İnsanları yanlış yönlendirme.

Geri
Yukarı