25 bin TL sistem önerisi

Soğutu ekleyerek art.

SSD çok kötü. Onun dışı 7700XT 4060 Ti'den daha iyi lakin NVIDIA yazılım konusunda hep 1 adım önde. Size kalmış ama parça kalitesi olarak zayıf o sistem. AMD ile bazı sorunlar yaşama ihtimaliniz dert edilmeyecekse alabilirsiniz 7700XT şimdilik kronik bir sorun görmedim. Her şey FPS değil şu an çok daha fazla oyun NVIDIA tarafına destek veriyor. FPS oyunları oynuyorsanız 7700XT alın geçin.

@Heatones bilgin yoksa atma sistem abicim. 4060 5500 kasa atıp 5500e soğutucu koyuyorsun. İnsanları yanlış yönlendirme.

@Ruindry Ben işlemciyi 5600'e ayalardım işlemci soğutucusuna senin sisteminde bütçesi yetmediği için beğenmedim attım. Anakartı bir üst model olarak seçtim ve RAM miktarını arttırdım amacımız en mükemmel sistemi yapmak değil adamın bütçesine uygun olanı yapmak altına'da yazdım.

AMD 2-3 yıl önce ki AMD değil tabii ki ki yazılım olarak NVIDIA kadar iyi değil ama FSR desteği ile oyunlarda da performans olarak oturdu, ve render gibi işlemlerdede daha güçlü bir kart ve de 4060 Ti'ın rakibi değil 4070'in rakibi, 30 FPS farkı az bir rakam değil.

@Ruindry ben işlemciyi 5600'e ayalardım işlemci soğutucusuna senin sisteminde bütçesi yetmediği için beğenmedim attım. Anakartı bir üst model olarak seçtim ve RAM miktarını arttırdım amacımız en mükemmel sistemi yapmak değil adamın bütçesine uygun olanı yapmak altına'da yazdım.

Bütçemde en iyi sistemi yapmak.
25k ya düz 4060 almak çok mantıksız.

AMD 2-3 yıl önce ki AMD değil tabii ki ki yazılım olarak NVIDIA kadar iyi değil ama FSR desteği ile oyunlarda da performans olarak oturdu, ve render gibi işlemlerdede daha güçlü bir kart ve de 4060 Ti'ın rakibi değil 4070'in rakibi, 30 FPS farkı az bir rakam değil.

7700XT 4060 Ti rakibi olarak çıktı ve yendi. Yıllardır AMD NVIDIA'dan daha güçlü kartları daha ucuza yapıyor. Yine de hep NVIDIA kazanıyor 6809XT ile 3080 mesela. Çok böyle kart var yazılım desteği günümüzde artık çok daha önemli. Ben 3080 yerine 6800XT alırım mesela. Ama 4xxx serisinde NVIDIA bambaşka boyutlara çıktı. AMD FSR teknolojisi çok karıncalanma gözüküyor 3.1 bakalım neler getirecek.

7700XT 4060 Ti rakibi olarak çıktı ve yendi. Yıllardır AMD NVIDIA'dan daha güçlü kartları daha ucuza yapıyor. Yine de hep NVIDIA kazanıyor 6809XT ile 3080 mesela. Çok böyle kart var yazılım desteği günümüzde artık çok daha önemli. Ben 3080 yerine 6800XT alırım mesela. Ama 4xxx serisinde NVIDIA bambaşka boyutlara çıktı. AMD FSR teknolojisi çok karıncalanma gözüküyor 3.1 bakalım neler getirecek.

Hocam çoğunlukla FPS oynuyorum FSR açmam çoğu oyunda.

Hocam çoğunlukla FPS oynuyorum FSR açmam çoğu oyunda.
7700XT alın.

bir tık daha pahalı ama bu da bir secenek olarak dursun
29kya 7700XT 7600 var sinerji de bu pc bu fiyatta kazık.

7700XT alın.

29kya 7700XT 7600 var Sinerji de bu PC bu fiyatta kazık.

Bazı kişilere anlatmaya çalıştım ama cahille sohbet başka oluyor.
@BFLxBerat
Sizin attığınız ile sistem 30k ya yaklaşıyor.

@Ruindry
+ Attığınız soğutucu ve 1TB Adata yapacağım başka bir şey ekleyeyim mi?
düzenleme: 1TB Adata Yokmuş yerine MLD olanı koyacağım.

Geri
Yukarı