25 bin TL telefon önerisi

Bütçe
25000

Altay tankı

Femtopat
Daha fazla  
Telefon alacağım şu anki telefonum iyice kasmaya donmaya başladı ve bataryası da hiç gitmiyor 2 defa batarya değiştirdim.
25k bütçem var uzun ömürlü kamerası iyi sağlam bir cihaz önerisi olan var mı şu an aklımda Xiaomi 13t var. Bir de s22.

Son düzenleyen: Moderatör:
13T'yi eleyin, kendi fiyat skalasinda cok gucsuz bir SoC'a sahip, herhangi bir albenisi yok. Pil performansi, buyuk ekran ve cok daha iyi termal basarim istiyorsaniz S23 FE, premium deneyim istiyorum, pil performansi cok da onemli degil ve telephoto & ultra genis aci sensorum bir nebze daha iyi olsun derseniz de S22 tercih edin.

13T'yi eleyin, kendi fiyat skalasinda cok gucsuz bir SoC'a sahip, herhangi bir albenisi yok. Pil performansi, buyuk ekran ve cok daha iyi termal basarim istiyorsaniz S23 FE, premium deneyim istiyorum, pil performansi cok da onemli degil ve telephoto & Ultra genis aci sensorum bir nebze daha iyi olsun derseniz de S22 tercih edin.

13t 12 GB RAM 256 hafıza 5000 mAh batarya bir de leica kamera olayı beni çok cezbediyor.

Telefon alacağım şu anki telefonum iyice kasmaya donmaya başladı ve bataryası da hiç gitmiyor 2 defa batarya değiştirdim.
25k bütçem var uzun ömürlü kamerası iyi sağlam bir cihaz önerisi olan var mı şu an aklımda Xiaomi 13t var. Bir de s22.

Bataryası, ekran süresi önemli ise S22'den biraz uzaklaşın. Maksimum 6 saat gördüm. Gün içerisinde çok kullanmazsan 3,5 saate kadar düşüyor. Onun haricinde kamerası çok iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı