25 bin TL telefon önerisi

Bütçe
25000
13t 12 GB RAM 256 hafıza 5000 mAh batarya bir de leica kamera olayı beni çok cezbediyor.
Arka kamera kurulumunda barinan sensorler, lensden cok daha onemli ve 12 GB RAM'in ya da 5000 mAh bataryanin da herhangi bir albenisi yok, cunku 20K-30K bandindaki cihazlarda bu yonde gerekli sartlari fersah fersah karsiliyor. Ayrica RAM'den daha onemli olan SoC, arka kamera sensorleri, on kamera sensoru ve panel gibi bilesenler var.

Arka kamera kurulumunda barinan sensorler, lensden cok daha onemli ve 12 GB RAM'in ya da 5000 mAh bataryanin da herhangi bir albenisi yok, cunku 20K-30K bandindaki cihazlarda bu yonde gerekli sartlari fersah fersah karsiliyor. Ayrica RAM'den daha onemli olan SoC, arka kamera sensorleri, on kamera sensoru ve panel gibi bilesenler var.

Leica kamera olayı nasıl sizce.
S22 için batarya kötü diyorlar.

Leica dediginiz sey kamera butunundeki lens ve sensorler kadar onemli degil.
Evet kotu.

Butceyi 1K esnetebilirseniz S23 alin gecin, SoC'unun cok guclu olmasiyla beraber dusuk guc tuketimi nedeniyle S22 ve S23 FE gibi modellere nazaran hissedilir bir sekilde daha iyi pil performansi sunuyor:

Bataryası, ekran süresi önemli ise S22'den biraz uzaklaşın. Maksimum 6 saat gördüm. Gün içerisinde çok kullanmazsan 3,5 saate kadar düşüyor. Onun haricinde kamerası çok iyi.

S22 de 6 saat ekran süresi nasıl aldın hocam 4 - 4.5 saat anca alıyorum kafayı yemelık

bataryası aşırı kötü kesınlıkle alma hocam

4 ay oldu. Ben bununla 5 yıl yetineceğim. :D. Açıkçası ben çok dert etmiyorum şarjını, yetiyor.

A50'den geçeceğim hocam 2019 cihazı fark olur illaki değil mi kamera açısından bir de s serisi iyidir diyorum.

S22 de 6 saat ekran süresi nasıl aldın hocam 4 - 4.5 saat anca alıyorum kafayı yemelık.

Bataryası aşırı kötü kesınlıkle alma hocam.

Şu anki cihazım da günde Instagram Facebook bakarsam 3 4 saat gidiyor parlaklık düşük olursa belki 5'i zorlar.

Geri
Yukarı