25 bin TL TV önerisi

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
Arkadaşlar TV arıyorum 50 55 inch boyutlarda Max 25k bütçem var. Görüntü ses kanal geçişleri iyi olan beni görüntü anlamında konsoldan oyun oynarken vs tatmin edecek modeller önerirseniz çok iyi olur. Teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tv'ye bakabilirsiniz. Ancak yüz yüze alacaksanız vatan çalışanlarının çoğu sizi yanlış yönlendirecektir ve özellikle şu akım koruma prizi almazsanız ürün bozulursa garanti dışı kalır yalanını hala kullanıyorlarsa inanmayın. Söyledikleri her şeyi 2-3 defa internetten etraftan sorgulamanızı tavsiye ederim.

Bu tv'ye bakabilirsiniz. Ancak yüz yüze alacaksanız vatan çalışanlarının çoğu sizi yanlış yönlendirecektir ve özellikle şu akım koruma prizi almazsanız ürün bozulursa garanti dışı kalır yalanını hala kullanıyorlarsa inanmayın. Söyledikleri her şeyi 2-3 defa internetten etraftan sorgulamanızı tavsiye ederim.

Bende bu modele bakıyordum hocam LG Samsung tarafındada var mı önerebileceğin 3 model arasında karar verip alayım.

Bende bu modele bakıyordum hocam LG Samsung tarafındada var mı önerebileceğin 3 model arasında karar verip alayım.

Ben şu anda Sony kullanıyorum ama aldığımda fiyatı uygun olduğu için almıştım. O taraf için değil de genel olarak size şöyle bir tavsiye vereyim. Direkt olarak almayı düşündüğünüz modeli kullanmakta olan ya da kullanmış kişilerin yorumlarına ulaşmaya çalışın özellikle odaya güneş girdiği zaman televizyona direkt olarak gelmese bile bazı modellerde ekran parlaklığı yetersiz kalabiliyor. Bu da gerçekten tat kaçırabiliyor. (Özellikle güneşli öğlen saatlerinde.)

Son düzenleme:
Ben şu anda Sony kullanıyorum ama aldığımda fiyatı uygun olduğu için almıştım. O taraf için değil de genel olarak size şöyle bir tavsiye vereyim. Direkt olarak almayı düşündüğünüz modeli kullanmakta olan ya da kullanmış kişilerin yorumlarına ulaşmaya çalışın özellikle odaya güneş girdiği zaman televizyona direkt olarak gelmese bile bazı modellerde ekran parlaklığı yetersiz kalabiliyor. Bu da gerçekten tat kaçırabiliyor. (özellikle güneşli öğlen saatlerinde.)

Çevremde genelde LG ve Samsung kullananlar var Samsung izlediğimde vs tatmin etmiyor LG gayet tatmin etti ama Philips'in bu modelide ondan iyi deniyor büyük ihtimallede bende Philips'e yönelirim. Teşekkürler hocam iyi sosyaller.

Geri
Yukarı