25 bin TL üniversite için laptop önerisi

2.el tarafına yönelmek isterseniz 14.nesil i5 işlemcili laptoplar vardı en son.
Onun dışında 0 olarak 12-13.nesillerde i7 laptoplar biraz zorlanırsa bulunabilir.
İş amaçlı kullanılacaksa 512 GB SSD'li modellere yönelin ve Dual boot laptop yapmaya çalışın yani 2 işletim sistemli şekilde kullanın.
Önerim Zorin OS+macOS olur.

Onun dışında 0 olarak 12-13.nesillerde i7 laptoplar biraz zorlanırsa bulunabilir.
İş amaçlı kullanılacaksa 512 GB SSD'li modellere yönelin ve Dual boot laptop yapmaya çalışın yani 2 işletim sistemli şekilde kullanın.
Yok 2. El olmaz

Acer Nitro V 15 ANV15-51-50SY NH.QNBEY.003 i5-13420H 8 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe dengeli moda alıp kullanmanız hâlinde muhtemelen 3-4 saat ekran saati görecektir.
Dediğim gibi Dual boot olarak kullanmanızı öneririm.
Sağolun.

Acer Nitro V 15 ANV15-51-50SY NH.QNBEY.003 i5-13420H 8 GB 1 TB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe dengeli moda alıp kullanmanız hâlinde muhtemelen 3-4 saat ekran saati görecektir.
Dediğim gibi Dual boot olarak kullanmanızı öneririm.
Fakat bütçem 25k

Zorlayın dediğim laptopa.
Bu bütçede bu arkadaşın muadili işlemci ve GPU watt değerinde laptop yok. Olanlar şu an ortalama 32500 civarında.
Tamam

Kararınız neden değişti hocam?

Windows 11 ile gayet uyumludur gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Hocam instagramınızı burdan istemem sorun oluyor mu forumda?

Tamam

Hocam instagramınızı burdan istemem sorun oluyor mu forumda?
Hocam sosyal medya kullanmıyorum :)

Sizin bu dediğiniz işlemcilere nasıl macOS yüklenecek acaba?

Geri
Yukarı