25 bin TL'ye hazır sistem önerisi

Olay benim atmam değil olay niye ikiniz de 500 GB aldırmaya çalışıyorsunuz onu anlamadım.

AG400 daha iyi değil mi? CFM'e bakarak söyledim de.

500 GB aldırmaya çalışmıyorlar dostum kaliteli sistem aldırmaya çalışıyorlar. DDR4 kötü işlemci eski nesil soket yapısı AM4 anakart daha fazla sayayım mı? Arkadaşın attığı sistem DDR5 AM5 soket işlemcisi 4080'lere kadar besleyebilecek güçte. 1 TB var diye daha iyi olmuyor çok önemli ise özelleştirme kısmından değiştirirsin olur biter.

500 GB aldırmaya çalışmıyorlar dostum kaliteli sistem aldırmaya çalışıyorlar. DDR4 kötü işlemci eski nesil soket yapısı AM4 anakart daha fazla sayayım mı? Arkadaşın attığı sistem DDR5 AM5 soket işlemcisi 4080'lere kadar besleyebilecek güçte. 1 TB var diye daha iyi olmuyor çok önemli ise özelleştirme kısmından değiştirirsin olur biter.
DDR4 ne alaka aynı sistem sadece ekran kartı palit olacak ssd 1 tb olacak

Aynı performans. Ucuz olan hangisiyse o alınmalı.
Test videosu varsa atar mısın, çünkü epeyde cfm değerleri arasında fark var

DDR4 ne alaka aynı sistem sadece ekran kartı palit olacak ssd 1 tb olacak

Test videosu varsa atar mısın, çünkü epeyde cfm değerleri arasında fark var

Dostum hangi sistemden bahsediyorsun konunun başında adamın attığı vatandaki sisteme diyorum ben. Adam 1 TB yapılıp alınır mı demiş sende 1 TB varken neden 500 GB oneriyorsunuz deyince adamın attığı sistemi öneriyorsun sandım.

Dostum hangi sistemden bahsediyorsun konunun başında adamın attığı vatandaki sisteme diyorum ben. Adam 1 TB yapılıp alınır mı demiş sende 1 TB varken neden 500 GB oneriyorsunuz deyince adamın attığı sistemi öneriyorsun sandım.
Yok ben gamegarajdakini diyordum ama sanırım ekran kartı palit diye önermiyorlar boşver marka takıntısı varsa kendileri bilir

Önerdiğin sistem nedir?
Ben olsam bunu alırdım ama kimisi ünlü markalardan almak ister o yüzden kişisel bir şey
1708874778856.png

Ben olsam bunu alırdım ama kimisi ünlü markalardan almak ister o yüzden kişisel bir şey Eki Görüntüle 2126040
Vento'nun kasası ve psu'su bir tık daha iyi onun haricinde bu sistem de alınabilir. Ama vento olanın PSU'su 650w olduğu için daha yüksek kartları daha rahat kaldırabilir. Bunun tek avantajı 1 tb ssd olması. Onun da markasını duymadım şahsen. Ventonun stoğu biterse buna bakılabilir ancak.

Geri
Yukarı