25 bin TL'ye her şey dahil sistem önerisi

₺2.700 civarı para kalıyor geriye. Bir tane kule tipi soğutucu alın, geriye de ekipman.

₺2.700 civarı para kalıyor geriye. Bir tane kule tipi soğutucu alın, geriye de ekipman.

Hocam laptop kullanmak zorunda kalmasaydım kesinlikle bunu alırdım arkadaş rahatlıkla kullanabilir gibi.

Hocam laptop kullanmak zorunda kalmasaydım kesinlikle bunu alırdım arkadaş rahatlıkla kullanabilir gibi.
Bu gaminggentr güvenilir mi peki

Gaming gen tr guvenilir mi
Bide cevap icin saol

Son düzenleme:

https://www.amazon.com.tr/Razer-DeathAdder-BlackShark-Kulaklığı-Gigantus/dp/B09SJZN5Q4/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=MLC8GXKVQ6QF&keywords=razer+bundle&qid=1698249996&sprefix=razer+bun%2Caps%2C156&sr=8-1

ModArt yeni çıkarmış bu PC'yi acele etmen lazım.

edit:hocam amazon linki niye olmuyor anlamadım, kopyalayıp yapıştırıp açın.

https://www.amazon.com.tr/Razer-DeathAdder-BlackShark-Kulaklığı-Gigantus/dp/B09SJZN5Q4/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=ÅMÅŽÕÑ&crid=MLC8GXKVQ6QF&keywords=razer+bundle&qid=1698249996&sprefix=razer+bun%2Caps%2C156&sr=8-1

ModArt yeni çıkarmış bu PC'yi acele etmen lazım.

Edit: Hocam Amazon linki niye olmuyor anlamadım, kopyalayıp yapıştırıp açın.

Hocam attığınız kulaklık ile Razer Blackshark V2 X Kablolu Mikrofonlu Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe bu aynı mı?

Evet aynı sanırsam, isimler görünüş falan full aynı çünkü. Bu kulaklık benim kuzende vardı, dış ortamdan sesi mükemmel kesiyor kesinlikle öneririm hepsi kaliteli ekipmanlar.

Klavyeyi de razer falan almana gerek yok. eğer çok düşük tepkime süreleri istemiyorsan istediğin yerden güzel hissiyatlı ucuza bir klavye alabilirsin. Tabi uzun vadede ne olur bilmem.

Evet aynı sanırsam, isimler görünüş falan Full aynı çünkü. Bu kulaklık benim kuzende vardı, dış ortamdan sesi mükemmel kesiyor kesinlikle öneririm hepsi kaliteli ekipmanlar.

Klavyeyi de Razer falan almana gerek yok. Eğer çok düşük tepkime süreleri istemiyorsan istediğin yerden güzel hissiyatlı ucuza bir klavye alabilirsin. Tabii uzun vadede ne olur bilmem.

Yok hocam laptop kullanıyorum kulaklık alacaktım bir de mouse pad bu set mantıklı geldi hem mouse da var.

Geri
Yukarı