25 bin TL'ye kadar dizüstü bilgisayar tavsiyesi

25 ms çok hocam rekabetçi oyunlarda rakip her türlü önceliği alır.

Atılan Victus'ta 25ms panel ama kimse şikayet etmiyor, 25ms 0, 025sn demek. Monitörlerde bile çoğu 1ms denen model 6-7ms. Kendi kullandığım Victus 9ms sanarken 25ms olduğunu öğrendim ve atılan mesajlarda ile uzatan yakından alakası yok, sadece akıl bulandırılıyor.

Atılan Victus'ta 25ms panel ama kimse şikayet etmiyor, 25ms 0, 025sn demek. Monitörlerde bile çoğu 1ms denen model 6-7ms. Kendi kullandığım Victus 9ms sanarken 25ms olduğunu öğrendim ve atılan mesajlarda ile uzatan yakından alakası yok, sadece akıl bulandırılıyor.
Ben tarafsız kalayım o zaman, gene de 9 ms bile çok denirken 25 ms çok fazla.

25ms almanıza engel bir olay değil, aktif olarak 1ms panele bakmıyorsanız(gerçek düşük ms) sürekli anlayamazsınız. Forumda hem Acer hem de Victus kullanan yüzlerce insandan bakın bakalım bu paneller aşırı gecikmeli diyen var mı? Bütçe içinde bu modele bakabilirsiniz, 140w 4050 mevcut;

Son düzenleme:
25ms almanıza engel bir olay değil, aktif olarak 1ms panele bakmıyorsanız(gerçek düşük ms) sürekli anlayamazsınız. Forumda hem Acer hem de Victus kullanan yüzlerce insandan bakın bakalım bu paneller aşırı gecikmeli diyen var mı? Bütçe içinde bu modele bakabilirsiniz, 140W 4050 mevcut;

Bunda kendimiz bir 8 GB daha alıp yükseltebiliyor muyuz? Oyunlara zaten 8 GB yetmiyor üstüne mühendislik programlarında 8 GB asla yetmez.

Bunda kendimiz bir 8 GB daha alıp yükseltebiliyor muyuz? Oyunlara zaten 8 GB yetmiyor üstüne mühendislik programlarında 8 GB asla yetmez.

Elbette yükseltebilirsiniz, bozmadığınız sürece garantiyi etkilemiyor.

Yükseltebiliyorsun.

Kendimiz yükselttiğimizde ASUS'un garanti durumu ne oluyor? MSI bozulmuyor diye biliyorum da ASUS'da kendimiz yükseltebiliyor muyuz yoksa RAM'i alıp servise mi yollamalıyız?

Yeni konular

Geri
Yukarı