25 bin TL'ye kadar gaming laptop önerisi

Bütçe
25000

Mehmedovskii

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, gaming laptop arıyorum. Normalde masaüstü kullanıcısıydım fakat bazı nedenlerden dolayı masaüstü artık kullanamıyorum. Üst düzey oyunlar oynamıyorum pek vaktim olmuyor genelde kafa dağıtacak basit, anlık oyunlar oynuyorum fakat almışken iyi bir şey alayım diyorum. Bütçem en fazla 25k. Birkaç fikrim var:

1-Acer Nitro 5
2-Lenovo NB IdeaPad.
3-Acer Nitro 5 AN515-58-50FK
4-Acer Nitro 5 AN515-58-544K
5-Hp Victus
6-MSI GF63
7-Lenovo Ideapad 3

Ürün fiyat aralığını biraz geniş tuttum çünkü temelde performans olarak çok üst düzey bir beklentim yok. Örneğin birinde 90 FPS alıyorsam diğerinde 100 alacaksam benim açımdan pek değişen bir şey olmayacak. Fiyat arttıkça elbette performans artacak ama birkaç FPS'in artması benim açımdan pek bir şey ifade etmiyor. Yani -kısaca- gereksiz para vermek istemiyorum. Birkaç yıl sorun yaşamadan beni idare etse yeterli. Aldığım cihazı pek yormayacağım zaten. Önerilerinize açığım.

Merhaba, gaming laptop arıyorum. Normalde masaüstü kullanıcısıydım fakat bazı nedenlerden dolayı masaüstü artık kullanamıyorum. Üst düzey oyunlar oynamıyorum pek vaktim olmuyor genelde kafa dağıtacak basit, anlık oyunlar oynuyorum fakat almışken iyi bir şey alayım diyorum. Bütçem en fazla 25k. Birkaç fikrim var:

1-Acer Nitro 5
2-Lenovo NB IdeaPad.
5-Hp Victus
6-MSI GF63
7-Lenovo Ideapad 3

Ürün fiyat aralığını biraz geniş tuttum çünkü temelde performans olarak çok üst düzey bir beklentim yok. Örneğin birinde 90 FPS alıyorsam diğerinde 100 alacaksam benim açımdan pek değişen bir şey olmayacak. Fiyat arttıkça elbette performans artacak ama birkaç FPS'in artması benim açımdan pek bir şey ifade etmiyor. Yani -kısaca- gereksiz para vermek istemiyorum. Birkaç yıl sorun yaşamadan beni idare etse yeterli. Aldığım cihazı pek yormayacağım zaten. Önerilerinize açığım.

8 GB RAM günümüz şartları yeterli olmadığı için HP Victus'u öneririm.

8 GB RAM günümüz şartları yeterli olmadığı için HP Victus'u öneririm.

Tam olarak detaylı olarak bakmadım ama RAM artırılabilir eğer desteği varsa diğer cihazlarda. HP Victus 4050 farkıyla gayet iyi duruyor bence de ama bilemiyorum. Farklı önerilere açığım bütçeyi aşmadığı sürece

Tam olarak detaylı olarak bakmadım ama RAM artırılabilir eğer desteği varsa diğer cihazlarda. HP Victus 4050 farkıyla gayet iyi duruyor bence de ama bilemiyorum. Farklı önerilere açığım bütçeyi aşmadığı sürece.

Siz ekstra RAM alıp yükseltme yapmayacaksanız HP Victus daha iyi geliyor yine de siz bilirsiniz.

1-Acer Nitro 5
2-Lenovo NB IdeaPad.
5-Hp Victus
6-MSI GF63
7-Lenovo Ideapad 3

Bu cihaz dısında cogu sorunlu/kotu.

anladım hocam. Aslında Hp modelini almayı düşünüyordum daha basit ve sade durduğu için ayrıca 16gb ram ve 13500h var. Fakat W konusu, ısınma konusu hakkında pek bir şey bulamadım nette.
O HP Throttle kaynaklı i5 11. nesil performansı veriyor neredeyse. Cinebench puanı 10k ama i5 13500h alması gereken puan 15-16k civarı. Ayrıca o modelin soğutması da berbat. GTA 5 35 watt 97 derece.

Yeni konular

Geri
Yukarı