25 bin TL'ye sistem önerisi

4060 ile 4060 Ti arasında devasa bir fark var mı ki?

Var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Daha güçlü işlemcisi ve daha güçlü ekran kartı var.

Hocam AG400 kule tipi soğutucuyu açıklar mısınız hangisini eklemem gerekiyor yeni nesil bilgisayar donanımlarından pek anlamıyorumda.

Hocam AG400 kule tipi soğutucuyu açıklar mısınız hangisini eklemem gerekiyor yeni nesil bilgisayar donanımlarından pek anlamıyorumda.

Bunu alman gerekiyor.

Bu arada yiğidin attığı sistemi aldın mı? Stoğu bitti çünkü alamadıysan farklı bir öneride bulunayım.

Kolay bunları takmak. Video falan seyrederek 10 dakikaya takarsın.

Bunu alman gerekiyor.

Bu arada yiğidin attığı sistemi aldın mı? Stoku bitti çünkü alamadıysan farklı bir öneride bulunayım.

Kolay bunları takmak. Video falan seyrederek 10 dakikaya takarsın.

Hocam şu an almayacağım zaten sistemi 1 ay sonra alacağım şimdiden bilgilenmek adına yazdım foruma alabileceğimin en iyisini almak istiyorum bir öneride bulunursanız sevinirim.

Hocam şu an almayacağım zaten sistemi 1 ay sonra alacağım şimdiden bilgilenmek adına yazdım foruma alabileceğimin en iyisini almak istiyorum bir öneride bulunursanız sevinirim.

1 ay sonra konu aç. O zaman daha iyi sistemler olabilir belki şu an ne önersek boş.

Yeni konular

Geri
Yukarı