25 Mbps İnternet Olması Gerektiğinden Hızlı

Ben de 25 Mbps kullanıyorum. Konuya bakınca ben de deneyim dedim ve 100 mbps çıkıyor bende
Şuan test yapayım dedim ve 5000 Mbps aldığımı fark ettim (!)

Şaka bir yana akşam 100Mbps hıza çıkan paketi kullanıyor olabilirsiniz. Adını hatırlamıyorum ama öyle bir paket var.

Hocam bence bunu Turkcell Müşteri Hizmetleri temsilcisine iletmek yerine keyfini sürebilirsiniz. Çünkü bazı konulara el atıyorlar.

Aslında çok da takmamak lazım. Bir incelik yaptıklarını sanmıyorum zaten yıllardır soyuyorlar bizi, bir hata varsa da umrumda değil açıkcası . Bende 100 megabit diye 185 megabit alıyorum. Neredeyse 2 katı veriyorlar. Sesimi çıkarmıyorum çıkarsam parasıyla alırlar.

Şuan test yapayım dedim ve 5000 Mbps aldığımı fark ettim (!)

Şaka bir yana akşam 100Mbps hıza çıkan paketi kullanıyor olabilirsiniz. Adını hatırlamıyorum ama öyle bir paket var.
Hayır pakete geçmedim. Kabloluda 100-120 Mbps alıyorum. Laptop'ta 50 Mbps alıyorum. Bir şeyler dönüyor ama anlayamadım.

Son düzenleme:
185 MB Down ile 5 MB upload çok orantısız değil mi hocam ya Bu ne kadar cimri bi şirket

Bence konuyu kapatalım. Zaten internet bağlantımız yavaş diye müşteri hizmetlerini arıyoruz ve internet daha da çok yavaşlıyor. Şimdi bağlantımızın gereğinden fazla olduğunu görürlerse adamlar fiyat yükseltir. Konuyu kilitleyin bence .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…