25 Mbps İnternet Olması Gerektiğinden Hızlı

Aslında çok da takmamak lazım. Bir incelik yaptıklarını sanmıyorum zaten yıllardır soyuyorlar bizi, bir hata varsa da umrumda değil açıkcası :D. Bende 100 megabit diye 185 megabit alıyorum. Neredeyse 2 katı veriyorlar. Sesimi çıkarmıyorum çıkarsam parasıyla alırlar.
1598122954711.png

Şuan test yapayım dedim ve 5000 Mbps aldığımı fark ettim (!)

Şaka bir yana akşam 100Mbps hıza çıkan paketi kullanıyor olabilirsiniz. Adını hatırlamıyorum ama öyle bir paket var.
Hayır pakete geçmedim. Kabloluda 100-120 Mbps alıyorum. Laptop'ta 50 Mbps alıyorum. Bir şeyler dönüyor ama anlayamadım.

Son düzenleme:
Aslında çok da takmamak lazım. Bir incelik yaptıklarını sanmıyorum zaten yıllardır soyuyorlar bizi, bir hata varsa da umrumda değil açıkcası :D. Bende 100 megabit diye 185 megabit alıyorum. Neredeyse 2 katı veriyorlar. Sesimi çıkarmıyorum çıkarsam parasıyla alırlar.
Eki Görüntüle 646093
185 MB Down ile 5 MB upload çok orantısız değil mi hocam ya Bu ne kadar cimri bi şirket 🤬

Bence konuyu kapatalım. Zaten internet bağlantımız yavaş diye müşteri hizmetlerini arıyoruz ve internet daha da çok yavaşlıyor. Şimdi bağlantımızın gereğinden fazla olduğunu görürlerse adamlar fiyat yükseltir. Konuyu kilitleyin bence :D.

Yeni konular

Geri
Yukarı