25 Ocak'ta TruckersMP oyun moderatörleri alımları başlıyor

TruckersMP'yi 2018'den beri oynuyorum, moderatörlerin dünyasına da göz ucuyla bir bakmış olurum. 60 Game Moderatöre + 50 Report Moderatöre rağmen oyun bu haldeyse zaten beklentimi düşük tutmalıyım.

@Losethyy Moderatör sayısı bu sayfada görünüyor hocam.

Bildiğin Türkiye devlet dairesi sistemi. Sürüsüne bereket memur var ama iş yapan yok.

Çarpmadan kaza olmasından kastınız sollama yaparken solladığınız araca çarpmaktan bahsediyorsunuz sanırım. Her sollamada 2 Scoda boyunda boşluk bırakın derim.

TruckersMP'yi 2018'den beri oynuyorum, moderatörlerin dünyasına da göz ucuyla bir bakmış olurum. 60 Game Moderatöre + 50 Report Moderatöre rağmen oyun bu haldeyse zaten beklentimi düşük tutmalıyım.

Bilmediğim bir olay mı var? :D
Tek başıma tüm listenin günlük aktiflik süresini farklarım. Sunucu şaha kalkar şaha.

Bildiğin Türkiye devlet dairesi sistemi. Sürüsüne bereket memur var ama iş yapan yok.
2022'de KPSS'ye girmiştim, hiçbir yere de giremedim. Bari buraya gireyim. :D

60 tane game moderatör var, birini dahi zor görüyorum. 50 tane report moderatör var, raporum 14 gün sonra okunuyor. Modlar mı tembel yoksa sistem mi çok uğraştırıcı hiç bilmiyorum.

Tek başıma tüm listenin günlük aktiflik süresini farklarım. Sunucu şaha kalkar şaha.
Hocam ikimiz TruckersMP'yi kurtaralım. :D

Çarpmadan kaza olmasından kastınız sollama yaparken solladığınız araca çarpmaktan bahsediyorsunuz sanırım. Her sollamada 2 Scoda boyunda boşluk bırakın derim.

Truckers MP'yi 2018'den beri oynuyorum, moderatörlerin dünyasına da göz ucuyla bir bakmış olurum. 60 Game Moderatöre + 50 Report Moderatöre rağmen oyun bu haldeyse zaten beklentimi düşük tutmalıyım.

Benim geçen sene yediğim bir ban vardı. Arkadaş aracı kenara çekmiş, dörtlüleri yakmış ama yola çok yakındı. Bende yolumda düzgün gidiyordum ve bir anda o elemana çarpmıştım ama boşluğa çarpmiş gibi oldum ve daha sonra 1 ay ban yemiştim. İtirazimda da dikkatli sürmelisin falan diyordu. Adama dokunmadan çarptığım için ban yemiştim :D

Farklı saatlerde Truckers MP oynamış biriyim.

En sorunlu saatler 19-23 arasıdır, bu sorunlu saatlerde bile moderatörler nadiren beliriyor ya da kasıtlı olarak gizli modu kullanıyorlar. Vardiya olacaksa bile bu saatlerde olmalı fakat herkesi de zorlayamazlar muhtemelen.

Bunun için kullanılabilecek bir ücretsiz yöntem daha olabilir.

Normal ETS 2'de tırınızı o an Truckers MP'de trafik olan bir yolda durdurun ve oyunu kapatıp Truckers MP'den girin. Tırınız ghost modda başlayacak, önünüz tamamen başka tırlarla dolacağı için ghost mod otomatik kapanamayacak çünkü kapanması için tırların içinden çıkmalısınız ama ilerleseniz bile sürekli diğer tırların içindesiniz. Ghost modun bir bugu ise ghost modda olsanız bile dorseniz diğer tırlara hasar verecek.

Ne kadar işe yarar bilemem ve yine bugu kötüye kullanımdan permaya tabii. (bug kullanımına muhtemelen direkt perma vermezler)

Ben bug kullanımı yapmıştım ama istemeden. :D normal olarak istasyondan çıkmama rağmen ghost mode kapanmadı. Ona bile perma attılar :D

Ben bug kullanımı yapmıştım ama istemeden. :D normal olarak istasyondan çıkmama rağmen ghost mode kapanmadı. Ona bile perma attılar :D
Foruma üye değildim sizce şansımı deneyeyim mi? Diğer şartlar uyuyor gibi.

Olay değil de hocam chatte görüyorum.Adam ip gibi trafik yapıyor Kirkenes'te,işini iyi yapmayan admin arkadaşlar saçma saçma mesajlar veya dediğim şeyleri yaparak asıl işlerinden uzak duruyorlar.İşini iyi yapanlara lafım yok,sorun yapmayanlarda.Zaten vaktimiz dar, kafa dağıtmak için giriyoruz geliyor bir tren dorseli trafiği tıkıyor.

Foruma üye değildim sizce şansımı deneyeyim mi? Diğer şartlar uyuyor gibi.
Foruma minimum 6 aylık üye olmak gerekiyormuş. Seçilmeme ihtimaliniz yüksek fakat denemek bedava.

Adam ip gibi trafik yapıyor Kirkenes'te,işini iyi yapmayan admin arkadaşlar saçma saçma mesajlar veya dediğim şeyleri yaparak asıl işlerinden uzak duruyorlar.
Tüm DLC'lere sahip olmadığım için Promods konusunda birşey diyemeyeceğim.

Oyun içerisindeki adminlerden birine ulaşıp başvuruda nerelere dikkat etmem gerektiği konusunda tüyolar almayı deneyeceğim umarım çok egolu değillerdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı