25 Ocak'ta TruckersMP oyun moderatörleri alımları başlıyor

Hayır. Daha başvuruma bakılmadı bile.

Başarılar hocam, başvuruyu kısa tutmayıp saçmalamadıysanız zaten net mülakata girersiniz. Mülakatta olumlu izlenim bırakmanız şart. Şimdiden kafanızda uydurun cevaplarınızı vs.
Son olarak da, normalde aktif değilseniz ve alımlar açıldığı için aktiflik gösteriyorsanız fazla umudunuz olmasın. Kısa bir tavsiye 😁

Başarılar hocam, başvuruyu kısa tutmayıp saçmalamadıysanız zaten net mülakata girersiniz.
Epey uzun yazdım başvuruyu.

Son olarak da, normalde aktif değilseniz ve alımlar açıldığı için aktiflik gösteriyorsanız fazla umudunuz olmasın. Kısa bir tavsiye 😁
Tecrübeli misiniz hocam? :D

Normalde ne kadar oynuyorsam o kadar oynuyorum. Haftanın 3 günü C-D yolundan gidip gelirim. Ancak iş Rapor Moderatörlük olduğu için oyuna girme şartı yoktur heralde.

Tecrübeli misiniz hocam? :D

Sayılır, bir iki aksiyonumuz oldu 😁

Normalde ne kadar oynuyorsam o kadar oynuyorum. Haftanın 3 günü C-D yolundan gidip gelirim. Ancak iş Rapor Moderatörlük olduğu için oyuna girme şartı yoktur heralde.

Hocam oyun mekaniklerine çok iyi derecede hakim olmanız lazım. Sağlam bir eğitim veriyorlar ama ondan önce de oyun hakkında iyi bir bilginizin olması lazım. Oyun saati çok da önemli değil (ama aktiflik önemli, karıştırmayın lütfen), zamanında 200 küsür idi benim.

Peki neden bıraktınız?

Bırakmadım devam ediyorum, 1-1.5 yıldan sonra oyun moderatörlüğünü bıraktım sadece başka daha üst sayılabilecek bir pozisyonda devam ediyorum.

Oyunda 420 saatim var. Oyun hakkında ne gibi şeylerden bahsediyorlar?

Nelerden bahsettikleri konusunda fazla bilgi veremem maalesef ama dediğim gibi oyun mekanikleri önemli. (lag vs. durumlarını iyi yorumlayabilmek lazım örnek olarak)
Onun dışında doğal olarak İngilizceye hakim olmanız lazım. Paylaşılan kurallara ve ilkelere hakimiyet de önemli.

(lag vs. durumlarını iyi yorumlayabilmek lazım örnek olarak)
Anladım. Arabaların sollama yaparken lagı da hesabı katması gerektiği veya ghost modun bazen başka tırları uzaya yollaması gibi.

Keşke admin kadrosunu komple değişseler. 45 dakika boyunca petrol yerlerinde, tren yolunda, virajlarda az beklemedik. Admin gelmiyor, ilgilenen kimse yok. İlgilenenlerde haksız ban atıyor.

Başarılar hocam, başvuruyu kısa tutmayıp saçmalamadıysanız zaten net mülakata girersiniz.
Örnek sorunlara uzun uzun detaylı şekilde cevap vermiştim fakat kişisel sorulara uzun cevap yazmamıştım.

Reddetmişler. Sonraki sefer her soruyu uzun yazacağım.

"Your application was lacking in detail. This is a formal process to join the Game Moderation Team, and you should be going in to detail where possible on each question. Short answers do not provide us with adequate insight to consider your application."

Örnek sorunlara uzun uzun detaylı şekilde cevap vermiştim fakat kişisel sorulara uzun cevap yazmamıştım.

Reddetmişler. Sonraki sefer her soruyu uzun yazacağım.

"Your application was lacking in detail. This is a formal process to join the Game Moderation Team, and you should be going in to detail where possible on each question. Short answers do not provide us with adequate insight to consider your application."
Sağlık olsun hocam bir dahakine artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı