Satılık %25 Steam indirimli oyun satışı

benyokum

Hectopat
Maksimum 60 lira.
HAVALE/EFT uygun değil hafta sonu olduğu için. Ödeme olarak sadece Papara veya Metin2 item/won kabul ediyorum.
Oyunu sizin Steam hesabınıza hediye olarak yolluyorum. (Steam gift)
Forza Horizon 4 = 45 TL.
Sea of Thieves = 23.5TL
Euro Truck Simulator 2 = 6.95 TL.

İstediğiniz oyunun (maksimum 60 TL olmak şartıyla)
%25 indirimli şeklinde satıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sea of Thieves'i aynı fiyata satıyorsanız Discord'unuzu verebilir misiniz?

Pilotte#5497
Yok Sea Of Thieves'i aynı fiyata satmıyorum şuanki güncel fiyatından %25 indirimli haline satarım ancak, indirimde 30.50 tl oluyordu ondan fiyat böyle kalmış.

Pilotte#5497

Yok Sea Of Thieves'i aynı fiyata satmıyorum şuanki güncel fiyatından %25 indirimli haline satarım ancak, indirimde 30.50 tl oluyordu ondan fiyat böyle kalmış.
Yakın zamanda indirime tekrar girer mi sizce?

Yarın giriyorsa öğleden sonra paparaya para aktarıp gelirim. Alacağım hocam.
Tamamdır şimdiden keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle, bakiye hazır indirime girdiği an direk hallederiz öyleyse.
Yarın giriyorsa öğleden sonra paparaya para aktarıp gelirim. Alacağım hocam.
Bu arada CC bakiye satıyor bazıları, benim tamamen orijinal ve gerçek bakiye eğer isterseniz topluluk pazarı geçmişimin ekran görüntüsünü atabilirim operasyon kasası satıyorum, bakiye geçiyor bakiyeylede oyun atıyorum.

Tamamdır şimdiden keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle, bakiye hazır indirime girdiği an direk hallederiz öyleyse.

Bu arada CC bakiye satıyor bazıları, benim tamamen orijinal ve gerçek bakiye eğer isterseniz topluluk pazarı geçmişimin ekran görüntüsünü atabilirim operasyon kasası satıyorum, bakiye geçiyor bakiyeylede oyun atıyorum.
Hocam gerek yok aslında ama gönlünüz rahat edecekse bakarım.

Geri
Yukarı