25 TL'ye Steam oyunu önerisi

kayaenessm

Picopat
Daha fazla  
RAM
8×2
SSD veya HDD modeli
500 GB
Ekran kartı
RX 6500XT
Anakart
A320M-a
İşlemci
Ryzen 5 5500
Merhaba, maksimum 20-25 TL değerinde 5-6 tane oyun önerebilir misiniz? Bunların üstüne Epic Games'den FIFA 23 alacağım. Artık bu kadar oyun alıp uzun süre oyun almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
5-6 tane 25 TL’lik oyun yerine adam gibi 100-150 TL’ye AAA kafasında bir oyun almak daha mantıklı değil mi?

5-6 tane 25 TL’lik oyun yerine adam gibi 100-150 TL’ye AAA kafasında bir oyun almak daha mantıklı değil mi?
Bence mantıksız. Çok sevdiği bir oyun varsa onu hariç tutuyorum ama 150 TL'ye aldığı oyundan sıkılmak yerine 5 6 tane oyun alıp eğlenmek daha mantıklı.
Birinden sıkılırsa diğerini oynar mantığı.

hocam sevdiğim AAA oyunlar uçmuş durumda zaten onları oynamak için steam hesapları satıyolar oynamak istersem ordan almak gibi bi planım var

• Sniper Elite Complete Pack 28,30 TL
  • Batman Arkham Collection 15,30 TL
  • Deus Ex: Mankind Divided 25,95 TL
  • BioShock The Collection 19,80 TL
  • Tomb Raider 17,40 TL
sniper elite, batman ve bioshock serisini almıştım daha önceden diğer oyunlar için de teşekkür ederim

Bence mantıksız. Çok sevdiği bir oyun varsa onu hariç tutuyorum ama 150 TL'ye aldığı oyundan sıkılmak yerine 5 6 tane oyun alıp eğlenmek daha mantıklı.
Birinden sıkılırsa diğerini oynar mantığı.
yani evet zaten fifa alıcağım için birden fazla heyecan olması güzel olur

Geri
Yukarı