250.000 TL'ye alınabilecek en iyi otomobil nedir?

chiiefmami

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar 250 bin TL bütçeye alınabilecek en sağlam ve motoru dayanıklı otomobil nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar 250 bin TL bütçeye alınabilecek en sağlam ve motoru dayanıklı otomobil nedir? Önerilerinizi bekliyorum.

Hocam bilmiyorum işinize yarar mı ama biz geçenlerde 2007 Citroën C4 sattık 240.000 TL'ye 68.000 km vardı. Biz memnunduk araçtan. Bakabilirsiniz.

O fiyata oynanmamış Honda Civic ıes bulabilirsin. Honda olduğu için seni üzmez. Ya da Fiat palio yahut Opel Corsa C dizel olabilir ama benzinli temiz bulursan bence benzinli almalisin. (C kasa Corsa'larda 1.7 dtı ya da 1.3 cdtı yani dizel motorlar daha çok performanslidir ama üfleme yapmayan yağ yakmayan C kasa Corsa biraz zor bulabilirsin.) Almaman gereken arabalar konusuna gelirsek dizel Renault Clio'lardan uzak durmanı tavsiye ederim.

Hocam bilmiyorum işinize yarar mı ama biz geçenlerde 2007 Citroën C4 sattık 240.000 TL'ye 68.000 km vardı. Biz memnunduk araçtan. Bakabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam ben de beğendim güzel araçmış temizini bulabilirsek güzel tercih olur.

O fiyata oynanmamış Honda Civic ıes bulabilirsin. Honda olduğu için seni üzmez. Ya da Fiat palio yahut Opel Corsa C dizel olabilir ama benzinli temiz bulursan bence benzinli almalisin. (C kasa Corsa'larda 1.7 dtı ya da 1.3 cdtı yani dizel motorlar daha çok performanslidir ama üfleme yapmayan yağ yakmayan C kasa Corsa biraz zor bulabilirsin.) Almaman gereken arabalar konusuna gelirsek dizel Renault Clio'lardan uzak durmanı tavsiye ederim.
Hocam Honda Civic ies'e baktım fiyatları yüksek olanlar da var düşük olanlar da var ama gerçekten temizini bulabilirsek çok güzel araç. Bir de Toyota Corolla 1.6 terra bakıyoruz biz sence iyi midir aynı Honda gibi Japon yapımı bir araç ben dayanıklı olacağını düşünüyorum km bakımından olsun motor dayanıklılığı bakımından olsun.

Hocam Honda Civic Ies'e baktım fiyatları yüksek olanlar da var düşük olanlar da var ama gerçekten temizini bulabilirsek çok güzel araç. Bir de Toyota Corolla 1.6 terra bakıyoruz biz sence iyi midir aynı Honda gibi Japon yapımı bir araç ben dayanıklı olacağını düşünüyorum km bakımından olsun motor dayanıklılığı bakımından olsun.

Zaten Toyota da önerecektim yazmayı unutmuşum hocam gayet güzel araç temizini bulabilirseniz mantıklı bir seçim olacaktır.

Geri
Yukarı