250.000 TL'ye her şey dahil setup önerisi

Genel olarak aklımda sıvı soğutma kesinlikle var zaten ekran sayısı 3 olursa iyi olur ben borsaciyim anlık alım satım yapmaktayım o yüzden kasılma takılma gibi unsurların asla olmaması lazım işlemlerim milyonluk olduğu için çok sıkıntıya girerim şimdi yeni eve taşındım genel olarak baktım tabii ki ama gene de forumlara sordum daha iyi bilen vardır diye masayı aldım 100k ile ışık kablo tutucu LED sandalye falan geriye elimde 170k kadar para var PC için sıvı soğutma olursa iyi olur arkadaşlar çünkü PC 5 10 saat değil 7)24 açık olacak.

Heh şunu da ekleyem bu kasa olmalı zaten elimde MSI katana 17var gündelik kullanımında çok işime yarıyor hiçbir kasma donma veya bozulma yaşamadım daha herkese de tavsiye ederim :)

Son düzenleme:
Genel olarak aklımda sıvı soğutma kesinlikle var zaten ekran sayısı 3 olursa iyi olur ben borsaciyim anlık alım satım yapmaktayım o yüzden kasılma takılma gibi unsurların asla olmaması lazım işlemlerim milyonluk olduğu için çok sıkıntıya girerim şimdi yeni eve taşındım genel olarak baktım tabii ki ama gene de forumlara sordum daha iyi bilen vardır diye masayı aldım 100k ile ışık kablo tutucu LED sandalye falan geriye elimde 170k kadar para var PC için sıvı soğutma olursa iyi olur arkadaşlar çünkü PC 5 10 saat değil 7)24 açık olacak.

Heh şunu da ekleyem bu kasa olmalı zaten elimde MSI katana 17var gündelik kullanımında çok işime yarıyor hiçbir kasma donma veya bozulma yaşamadım daha herkese de tavsiye ederim :)

G.Skill Trident Z5 RGB 32 GB 6000 MHz DDR5 Ram 2X.
Bu bilgisayar yaklaşık 100 bin TL civarı tutuyor.

Ekipman konusunda arkadaşlar yardımcı olacaktır. Tabii @messinicocugu hocam daha iyi ucuza bilgisayar toplayabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ayrıca kendi topladığım sistem.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
💻 Sistem:
💿 Ekran Kartı:RTX 4090 24GB OC
💿 İşlemci:Intel Core i9-13900KS
💿 RAM:GSKILL 32GB (2X 16GB) DDR5 7800MHZ CL36 DUAL KIT RGB PC RAM TRIDENT Z5 F5-7800J3646H16GX2-TZ5RK x2 - Toplam 64 GB
💿 Anakart:ASUS ROG STRIX B760-F GAMING WIFI Soket 1700 DDR5 7800MHz(OC) M.2 ATX Anakart
💿 SSD:SanDisk Plus SDSSDA-1T00-G26 1 TB 2.5" SATA 3 SSD
💿 Harddisk:Seagate Exos X10 3.5'' 16TB 7200RPM 256MB Sata Disk ST16000NM001G
💿 Güç Kaynağı:OEM Hiport Maxpower 2000w Hp-2000w Mining Atx Psu 2000 Watt Power Supply Güç Kaynağı HIPORTPSATX
💿 Kasa:ASUS ROG STRIX Helios Tempered Glass RGB USB 3.1 Mid Tower Kasa
💿 Sıvı Soğutma:Gamebooster Nıtro 360 ARGB Fanlı 360MM (Intel LGA1700 /AM5) Serisi Uyumlu Sıvı Soğutma Sistemi (GB-LCS-NTR360)
📀 Sistem: Windows 11 Pro
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🎮 Ekipmanlar:
🖥️ Monitör:Acer RG321QU 31,5" 170 Hz 1 ms (2560x1440)
🖥️ 2.Monitör:MSI G241 (diğer ekranları dandük alabilirsin bütçen yoksa)
⌨️ Klavye: Asus Rog Claymore II (Sesli istersen Blue sessiz istersen Red Switch)
🖱️ Fare: Gamepower Devour
🎧 Kulaklık:HyperX Cloud II veya Wireless versiyonu
📢 Hoparlör:JBL Quantum Duo Gaming Hoparlör - Siyah
📷 Webcam:C922 Pro
🛞 Direksiyon Seti:Logitech G G29 Driving Force Yarış Direksiyonu + Logitech Driving Force Shifter 941-000130
🎙️ Mikrofon:HyperX Quadcast S
🎮 Gamepad: Pusat Clutch Gamepad
🕹️ Joyistik: Logitech G Extreme 3D 12 Tuşlu Joystick - Siyah
✈️ Uçak Simülasyonu:Logitech G Saitek PRO Flight Yoke System
🛬 Joyistikli Uçak Simülasyonu: Uçuş Simülasyonu Sabit Vantuz Gaz Kelebeği ve Stick Oyunu Pc Için Joystick
👓 Sanal Gerçeklik:Vive Htc Vive Cosmos Elite,Samsung GearVR
👓 Sanal Gerçeklik Tutacağı:Hobist Oculus Rift Quest 2 - Sanal Gerçeklik Gözlük Tutacağı MODELBOYA15
🖨️ Yazıcı:Canon G3415
🖨️ 3D Yazıcı:Ender 3 Pro
👓 Stream Deck: 32'Li
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
🎮 PC'ye Takılmayan Ekipmanlar:
🎧 Kulaklık ve Gamepad Standı: Home Beyaz Ahşap Ve Siyah Metal Gaming
🖲️ Mousepad:Xrades Siyah 120x60 Cm Xxl Gamings Oyuncu Mousepad Xrades120
🛋️ Oyuncu Koltuğu:Xdrive Toryum Oyuncu Koltuğu
🎙️ Mikrofon Standı: Küçük Tripod, Masaya Takılan Stand , Yere koyulan stand
👓 Bilgisayar Gözlüğü:Jwl Bilgisayar Gözlüğü Pc Anti Radyasyon Gözlük Dinlendirici Sarı Cam Bilgisayar Gözlüğü Pc Anti Rad Sarıcam P
🎯 Diğer:Mini Buzdolabı,6lı Priz,Ethernet Kablosu,Modem,Işık,Green Screen,Pop Filtre,Çöp Kutusu,Softbox,Ringlight
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Arkadaşıma toplamıştım kopyala yapıştır yaptım şahsen bütçem olsaydı bunları almak isterdim sadece oyuncu koltuğunu masajlı falan bir şey alabilirsiniz ayrıca.
İşlemci ve anakart uyumlu mu emin değilim araştırırsın ama yüksek ihtimalle uyumlu güç kaynağıda aynı şekilde son olarak benim topladığım şeylerin toplamı 250.000 falan tutuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı