250-300 lira arası klavye

Bu saydığımız klavyelerin hangisinin anahtarı iyi? Işık gerçekten umurumda değil anahtar hakkında konuşsak biraz? Klavye ve fare masanın altındaki sürgüde ışıklarının gözümü rahatsız etmesi imkansıza yakın.
Membran klavye anahtarları hakkında bilgim yok. Mekanik anahtarlarda Romer- G'yi beğeniyorum. Sessiz, hızlı ve yumuşak. Algılama mesafesi düşük.
Benzer sebeplerden Red switch'leri de beğeniyorum. Bu bütçede red switch klavye alınabilir.

Logitech alın derim daha kaliteli duruyor bilek desteği var ve garantisi iyi bir firmadır Logitech.

Orası öyle ama 320 lira değer mi bilemiyorum diğer klavyede yarı mekanik tuşlar var bunda yok kararsız kaldım. Eğer 300-320'ye başka güzel alternatif varsa önerin bütçe 5 kuruş artamaz.

Sırf marka diye mekanik bile olmayan klavyeye o kadar para biçilmez. GXT 890 ve B640 modelleri var bu bütçede, GXT 890 Outemu Red Switch kullanıyorken B640 Çin Malı optik switchler kullanıyor kararınızı buna göre yapın.

Sırf marka diye mekanik bile olmayan klavyeye o kadar para biçilmez. GXT 890 ve B640 modelleri var bu bütçede, GXT 890 Outemu Red Switch kullanıyorken B640 Çin Malı optik switchler kullanıyor kararınızı buna göre yapın.

O ilk dediğin bütçeyi fazlasıyla aşıyor B640 ise çok iyi görünmedi bana.

Şimdi fark ettim fiyatı uçmuş. Daha 1 ay öncesinde 275₺'ye satılıyordu o klavye.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı