250-300 TL arası kulaklık önerisi

Göktuğ_

Hectopat
Arkadaşlar diğer okuduğum yazılarda Rampage için almayın Çin malı ürünleri alıp logosunu basıyor diyorlar Gamepower için dip sesi, dışarıya çok ses veriyor dediler James Donkey'e bozuluyor, dip sesi vs. dediler. Sanal 7.1 kulaklık alma dediler ve dahası.
Bu durumda ne almam lazım?

Forumda Galax kulaklığı onerdiniz fakat beğenmedim.

Bu arada şöyle bir kulaklık buldum 7.1 değil ama; MSI DS 501 - HP Omen 800.

Rampage'in diğer ürünleri hakkında yorum yapamam fakat 2 seneye yakındır Hectora modelini kullanıyorum, gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir dip ses problemi yaşamadım, mikrofonu da gayet iyi.

James Donkey 710 aldım, bugün elime ulaştı, XBOX uyumlu olmadığı için iade edeceğim, dip ses var ve dışarı gereğinden fazla ses veriyor.

Gamenote H2016D almayı planlıyorum. Yurtdışında da Havit isminde satış yapan bir firma. Siz de inceleyebilirsiniz isterseniz.

Rampage Stormy kullanıyorum 2-3 senedir? 7.1 özelliğe sahip. Ses nadiren tek taraflı gidiyor ama kulaklığın üstündeki ayar tuşundan iki saniye oynayınca düzeliyor şu anda 300 TL bandında tavsiye ederim. Tabii 2-3 sene aktif kullanınca ped bayağı bir aşındı ama memnunum. Kulaklık bandı deriden kafada ağrı yapmıyor. Gözlük kullanıyorsanız uzun süreli kullanımda kulaklarda biraz yapabilir. Mikrofon benim için yeterli ve iyi denilebilir. Kulaklık kablosu 2 metre sanırsam ve çok sağlam defalarca üstüne sandalye ile oturdum hala sıkıntısı yok. Kısaca tavsiye ederim :D
Eklemeyi unuttum kötü özellik dışarı biraz fazla ses veriyor

Everstin, Rampage'nin ürünlerini herkes kötülüyor. Ben klavye faresini kullanıyorum 2 yıldır gayet de memnunum. Arkadaşımda kulaklığı var 3 yıldır kullanıyor hala canavar gibi bence bu markadan çok kullanıma göre değişiyor. Yine de elektronik işi şans işi orası ayrı.

Dediğiniz kulaklığın yorumları çoğunlukla olumlu eğer işinizi görücekse alabilirsiniz. 250TL o kadar da büyük bir bekletiye girmemek lazım.

Rampage'in diğer ürünleri hakkında yorum yapamam fakat 2 seneye yakındır Hectora modelini kullanıyorum, gayet güzel olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir dip ses problemi yaşamadım, mikrofonu da gayet iyi.

James Donkey 710 aldım, bugün elime ulaştı, XBOX uyumlu olmadığı için iade edeceğim, dip ses var ve dışarı gereğinden fazla ses veriyor.

Gamenote H2016D almayı planlıyorum. Yurtdışında da Havit isminde satış yapan bir firma. Siz de inceleyebilirsiniz isterseniz.
Teşekkür ederim
Rampage stormy kullanıyorum 2-3 senedir? 7.1 özelliğe sahip. Ses nadiren tek taraflı gidiyor ama kulaklığın üstündeki ayar tuşundan iki saniye oynayınca düzeliyor şu anda 300 TL bandında tavsiye ederim. Tabii 2-3 sene aktif kullanınca ped bayağı bir aşındı ama memnunum. Kulaklık bandı deriden kafada ağrı yapmıyor. Gözlük kullanıyorsanız uzun süreli kullanımda kulaklarda biraz yapabilir. Mikrofon benim için yeterli ve iyi denilebilir. Kulaklık kablosu 2 metre sanırsam ve çok sağlam defalarca üstüne sandalye ile oturdum hala sıkıntısı yok. Kısaca tavsiye ederim :D
Eklemeyi unuttum kötü özellik dışarı biraz fazla ses veriyor.

Sizce Rampage stormy mi, zengibar mi yoksa rmk 45 orbit s mi? 3'unden birini almayı düşünüyorum (rmk45 orbit s hakkında mahalledeki irternet Cafe'ci abiden bilgi aldım uzun zamandır kullanıyor PC'lerde ve kendisinin ve müşterilerinin memnun olduğunu söyledi)
Everstin, Rampage'nin ürünlerini herkes kötülüyor. Ben klavye faresini kullanıyorum 2 yıldır gayet de memnunum. Arkadaşımda kulaklığı var 3 yıldır kullanıyor hala canavar gibi bence bu markadan çok kullanıma göre değişiyor. Yine de elektronik işi şans işi orası ayrı.

Dediğiniz kulaklığın yorumları çoğunlukla olumlu eğer işinizi görücekse alabilirsiniz. 250TL o kadar da büyük bir bekletiye girmemek lazım.

Teşekkür ederim bende Rampage'nin klavyesini 4 senedir kullanıyorum ve memnunum hala üstündeki tuş yazıları bile deforme olmadı ismini hatırlamıyorum ama Blue Switch bir klavye. Ayrıca oraya o MSI kulaklığını ekleme sebebim bilindik marka olması, 250 TL olması ve stereo, sanal 7.1'den iyidir denmesinden dolayı.

Yeni konular

Geri
Yukarı