250-300 TL Klavye Önerisi

muzan

Kilopat
Makaleler
18
Yeni bir klavye almak istiyorum bütçem 250 TL ancak 300 TL'ye kadar zorlayabilirim iyi bir ürün olursa. HyperX Alloy Core bana çok cazip geldi 250 TL fiyatıyla ancak biraz daha biriktirip Razer Cynosa Chroma veya Logitech G213 mü alsayam diyorum. Sizce HyperX Alloy Core fiyatı için nasıl bir klavye? Sizin önerileriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben uzun araştırmalar sonucu en iyi fiyat performans mekanik klavyesini James Donkey 610 olarak düşündüm. UNLOST vs. de kullanıyor yaklaşık 1.5 yıldır. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Sipariş ettim ancak bayram tatili dolayısıyla haftaya pazartesi veya salı gibi gelecek. Geldiği zaman düşüncelerimi yazarım. Ama videolara göre çok güzel bir klavye. Tam bir fiyat performans ürünü. Almanı tavsiye ederim.

Ben uzun araştırmalar sonucu en iyi fiyat performans mekanik klavyesini James Donkey 610 olarak düşündüm. UNLOST vs. de kullanıyor yaklaşık 1.5 yıldır. Bir sorun çıkacağını düşünmüyorum. Sipariş ettim ancak bayram tatili dolayısıyla haftaya pazartesi veya salı gibi gelecek. Geldiği zaman düşüncelerimi yazarım. Ama videolara göre çok güzel bir klavye. Tam bir fiyat performans ürünü. Almanı tavsiye ederim.

Dediğim gibi daha güvenilir ve kendini kanıtlamış markalardan almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.

Dediğim gibi daha güvenilir ve kendini kanıtlamış markalardan almayı düşünüyorum. Tavsiyeniz için teşekkürler.
İncehesaptan ürünün yorumlarına bakabilirsin yaklaşık 120 oy var ve sadece 1 kişi kötü demiş. Bazı markalar vardır bazı modelleri iyidir. Markalara değil markaların modellerine göre yargılamalısın.

İncehesaptan ürünün yorumlarına bakabilirsin yaklaşık 120 oy var ve sadece 1 kişi kötü demiş. Bazı markalar vardır bazı modelleri iyidir. Markalara değil markaların modellerine göre yargılamalısın.

Bilmiyorum dostum JD bana güven vermiyor. Ayrıca 610 da kullanılan yazı tipi hoşuma gitmedi.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı