250 300 TL klavye önerisi

kaptanchery

Hectopat
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Elimde 250 300 TL var bir adet klavye almak istiyorum. RGB önemli değil ama mekanik olması tercihimdir. Benim için önemli olan sesi değil gecikmesi mekanik istegimde bu yüzden sesinden değil eğer gecikme süresi az kaliteli mekanik olmayan bir klavye biliyorsanız onu da alabilirim.

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Elimde 250 300 TL var bir adet klavye almak istiyorum. RGB önemli değil ama mekanik olması tercihimdir. Benim için önemli olan sesi değil gecikmesi mekanik istegimde bu yüzden sesinden değil eğer gecikme süresi az kaliteli mekanik olmayan bir klavye biliyorsanız onu da alabilirim.
Trust GTX 890 kullanıyorum memnunum. Alınabilir.

Güzel duruyor. Philips klavye daha önce görmedim çok bilinmiyor yanılmıyorsam klavye segmentinde.
Cooler Master Masterkeys Lite tercih edilebilir.

Dostum gamepower in çok güzel mekânın bilek destekli kaliteli mekanik swiç lı klavyesi var sesi mükemmel inanılmaz yaklaşık 6 aydır kullanıyorum super marka gamepower warlock almanı %100 öneririm

Dostum gamepower in çok güzel mekânın bilek destekli kaliteli mekanik swiç lı klavyesi var sesi mükemmel inanılmaz yaklaşık 6 aydır kullanıyorum super marka gamepower warlock almanı %100 öneririm
Ben biraz araştırma yaptım malzeme kalitesine laf etmişler birde garantiye yolladıklarında kullanici hatası demişler.siz böyle birşey yaşadınızmı
Trust GTX 890 kullanıyorum memnunum. Alınabilir.
Klavyeye baktığımda güzel yorumları gördüm birtek klavye yazıları siliniyor deniyor sizde böyle birşey yaşadınızmı

Ben biraz araştırma yaptım malzeme kalitesine laf etmişler birde garantiye yolladıklarında kullanici hatası demişler.siz böyle birşey yaşadınızmı

Klavyeye baktığımda güzel yorumları gördüm birtek klavye yazıları siliniyor deniyor sizde böyle birşey yaşadınızmı

Hayır hiç öyle şeyler yaşamadım hatta çok memmunum bide her klavyenin yazısı bir zamandan sonra siliniyor hor kullanmazsan hiç bir sıkıntı çıkacağını düşünmüyorum

Bence o fiyat aralığında sunduğu özellikler bakımından, philips almak mantıklı olacaktır.
Ses tekerleği, örgü kablo, tuş hissiyatı güzel deniyor, mavi switch kullanılmış.
Gövdesi sağlam ve kaliteli bir hissiyat veriyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı