250-300 TL Mekanik Klavye Tavsiyesi

mrgfb

Decapat
Belirttiğim fiyat aralığında mekanik bir klavye önerisi yapacak arkadaşlar var mı? Günlerdir araştırdım kararsızım. Şimdiden teşekkürler.

Ürünü bir arkadaşım kullanıyor. Aşırı sesli değil, kendisi de memnundu klavyeden. Marka olarak çok güzel bir marka değil. Ama bu ürünü güzel yorumlar almış.

Ürünü bir arkadaşım kullanıyor. Aşırı sesli değil, kendisi de memnundu klavyeden. Marka olarak çok güzel bir marka değil. Ama bu ürünü güzel yorumlar almış.
Gamepower onermedikleri için almayı düşünmüyorum şuanlık. Başka öneriniz var mı?

Trust Gxt 890 öneririm ve isterseniz yanına Trust Gxt 776 bilek desteği alınabilir.

Gamepower onermedikleri için almayı düşünmüyorum şuanlık. Başka öneriniz var mı?
Ben kullanıyorum. Ürün aşırı hoşuma gitti. Maddi durumun göz önündeyse gayet kullanışlı bir klavye.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı