250-300 TL oyuncu kulaklığı önerisi

Bilgisizci

Hectopat
Daha fazla  
1- Kulaklık Trendyol, N11, hepsibursda gibi bilinen firmaların kendi sattıkları ürünlerden olmalı. (Normalde İtopya'dan HS35 alacaktım ama babam güvenmediği için alamadım.)
2- Uzun kullanımda kulağı ağrıtmaması ve terletmemesi lazım.
Birazda mikrofonu iyi olsa güzel olur daha çok Discord'ta konuşulacak ses kasmıyorum ve bana 7.1 ile stereo arasındaki farkı anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
1596048480629.png

7.1 kulaklıkta sesler bu yönlerden geliyor.
1596048524269.png

Stero da bunun gibi. Anlamışsındır sen. Daha detaylı ses duyabilmen için ses daha çok sayıda yerden gelebilme imkanı buluyor.
Ses kasmayacaksan 7.1 kulaklık almak çok mantıklı bir seçenek gibi gelmeyebilir. Müzik dinlerken filan bir tık daha değişik gelir 7.1 ile müzik dinlersen. Ses kasmayacaksan ekstra masraf yapmanı önermem.

Hocam üst sınırı 400 yapabilirim ama 2 hafta geç alırım. Şimdi Rampage R36 drop modeli hem HyperX Cloud kulaklıklarına benzemesiyle hem de mikrofonunun iyi olmasıyla çok övüyorlar sanırsam şu an sadece 380 TL'ye şu ürün var.
.
(Bunu alırsam ablamdan borç alıp 1-2 güne alırım.)
Fakat bu kulaklıkta dinlediğiniz müzik vs. şeyler mikrofonu çıkartsanız dahi Discord'ta konuştuğunuz arkadaşınıza gidiyormuş ben bunj sipariş etsem böyle bir sorunu var mı yok mu bakıp varsa geri gönderebilmem için neler yapmam lazım.
Son zamanlarda attığım linkteki üründen alan bir arkadaş varsa yazabilir mi?

Son düzenleme:
Hocam üst sınırı 400 yapabilirim ama 2 hafta geç alırım. Şimdi Rampage R36 drop modeli hem HyperX Cloud kulaklıklarına benzemesiyle hem de mikrofonunun iyi olmasıyla çok övüyorlar sanırsam şu an sadece 380 TL'ye şu ürün var.
.
(Bunu alırsam ablamdan borç alıp 1-2 güne alırım.)
Fakat bu kulaklıkta dinlediğiniz müzik vs. şeyler mikrofonu çıkartsanız dahi Discord'ta konuştuğunuz arkadaşınıza gidiyormuş ben bunj sipariş etsem böyle bir sorunu var mı yok mu bakıp varsa geri gönderebilmem için neler yapmam lazım.
Son zamanlarda attığım linkteki üründen alan bir arkadaş varsa yazabilir mi?
Burada her şey anlatılmış. İzleyin bence
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı