250-300TL arası F/P kulaklık önerisi

RomanceTR

Centipat
Merhabalar iyi forumlar,

250-300TL civarı bütçem var alabileceğim en iyi oyuncu kulaklığını almak istiyorum bu fiyata, Rampage pulsar, Rampage X titan gibi modeller üzerinde yoğunlaştım ama Rampage R36 drop da kafama takıldı, kafa bantı olmadığı için kafamdan sıkmadığı düşebileceğini düşünüyorum bu yüzden çekiniyorum bu modelden açıkcası, ama inceleme videolarını izledim mikrofon testini falan çıkarılabilir olması gayet güzel.

Bunların haricinde ben elektrik elektronik müh mezunuyum. Şunu sormak istiyorum. Bu kulaklıklarda empedans değeri 16ohm ve 32 ohm olanları arasındaki farkı detaylı anlatabilecek var mıdır? Mesela 200TL olan 2 farklı kulaklık var aynı fiyat ama tek farkları birisi 16ohm empedansa sahip diğeri 32ohm empedansa, bu direnç değeri demek, 16 ohm ile daha az güç çekerek daha yüksek ses elde edilebiliyormuş ama cızırtı yapıyormuş, hassasiyeti daha fazlaymış, 32ohmda direnci fazla çok güç çekmesi gerekiyormuş telde kullanmak için iyi değilmiş ben zaten PC'de kullanmak için istiyorum ama tercihimi yaparken bu empedans değerine dikkat etmem gerekir mi, temiz ve net bir ses almak istiyorum ve basslarını kuvvetli olmasını istiyorum.

Tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

Hayırlı ramazanlar, hayırlı iftarlar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı