250-300TL blueooth kulaklık önerisi

goldenarmor5325

Picopat
Bütçe olarak 250TL'ye kadar çıkabilirim, belki 300. kaliteli bir marka ve bozulmayacak yani 1-2 sene götürecek, kulaktan düşmeyecek, ses kalitesi olarak iyi bir kulaklık önerir misiniz bana.

330 yaparsan Haylou T15 öneririm, yapamiyorsan da ne olursa olsun küçük bir kulaklık al.

Olabilir aslında Trendyol'dan indirimle 289TL'ye indirdim fiyatını. Fakat bu markayı bilmiyorum sizin bu kulaklıkla tecrübeniz var mı acaba 1 2 yıl götürecek kalitede mi? Daha önce I12 almıştım 60TL'ye 3 ay kullandım kullanmadım bozulmuştu o yüzden sordum da. Ayrıyeten marka diye bunu sepete eklemiştim Xiaomi Redmi Airdots Basic 2 Tws Bluetooth Kulaklık Hbv00000wgfd4 Yorumları - Trendyol siz 2'si arasında hangisini önerirsiniz?
330 yaparsan Haylou T15 öneririm, yapamiyorsan da ne olursa olsun küçük bir kulaklık al.

Şarj etmek için şarj cihazı var mı peki yanında veriyorlar mı?
Omthing Airfree kullanıyorum. Bas ve son ses yüksekliği olarak başarılı.

@goldenarmor5325 hocam şarj cihazı vermiyorlar ama kablosu çıkıyor telefon sarj cihazıyla şarj ediyorsunuz , evet sizi iki yıl rahat götürür.
Artıları:
-Kucuk olması tasarım ve ergonomi açısından cok iyi , kulağınızı en az rahatsiz eden kulaklıklardan.
-Ses kalitesi sonradan kullandığım 400-500 tl lik kulaklıklardan daha iyi özellikle basslar basarili.
-kutusu ile birlikte 55 saat kullanim omru var, buyuk ihtimal ayda bir kere sarj edersiniz kutuyu
-oyun modu gerçekten islevsel.

Eksikleri:
-kutu powerbank yerine kullanılabiliyor ama biraz büyük.
-malzeme kalitesi cok iyi değil , uzun sure kullanınca eskime belirtileri biraz fazla ortaya çıkıyor ama bu fiyata hepsi böyle.

- sarj girisi micro usb , eski teknoloji ama pek zarari yok telefon degil sonuçta.
Sonuc olarak temiz kullanırsanız senelerce sizi götürür f/p ürünü.

@goldenarmor5325 hocam şarj cihazı vermiyorlar ama kablosu çıkıyor telefon şarj cihazıyla şarj ediyorsunuz, evet sizi iki yıl rahat götürür.
Artıları:
-Kucuk olması tasarım ve ergonomi açısından cok iyi, kulağınızı en az rahatsiz eden kulaklıklardan.
-Ses kalitesi sonradan kullandığım 400-500 TL'lik kulaklıklardan daha iyi özellikle basslar basarili.
-Kutusu ile birlikte 55 saat kullanim omru var, buyuk ihtimal ayda bir kere şarj edersiniz kutuyu.
-Oyun modu gerçekten islevsel.

Eksikleri:
-Kutu powerbank yerine kullanılabiliyor ama biraz büyük.
-Malzeme kalitesi cok iyi değil, uzun sure kullanınca eskime belirtileri biraz fazla ortaya çıkıyor ama bu fiyata hepsi böyle.

- Şarj girisi Micro USB, eski teknoloji ama pek zarari yok telefon degil sonuçta.
Sonuç olarak temiz kullanırsanız senelerce sizi götürür F/P ürünü.

Teşekkürler dediğiniz Haylou T15 kulaklığını alacağım.

Geri
Yukarı