250-300TL kulaklık önerisi

Teknojelly

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
  • HP OMEN Kulaküstü Gaming Kulaklık X7Z95AA
  • Cooler Master MasterPulse MH320
  • Steelseries Arctis 3 7.1 Surround Oyuncu Kulaklığı
  • Snopy Rampage SN-RW1 7.1
Önerilere açığım fiyat aralığı 200-300. Genel olarak oyun için kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisiz insanların internette yaydığı saçma sapan bilgiler. Hayır, güncel sürücüleri kuramıyorlar daha kulaklık sorunlu diye sağda solda atıyorlar. Realtek ile Engine 3 çakışıyor. Çakışma sebebi de o programların sürücülerinin güncel olmamasından kaynaklanıyor. Windows 10 ile o sürücüleri güncel kullanırsanız sorun yaşamazsınız. Tam performans alırsınız.
Arctis 3 bu diğer yazdığın modellerden daha iyidir. Rahatlık, mikrofon, stereo ses kalitesi olarak iyi bir model. 7.1'i de eh işte diyebiliriz fiyatına göre.

Eğer işin içinde müzik ve film olsaydı, oyun ağırlıklı olmasaydı farklı modeller önerebilirdik ama oyun için Arctis 3 gayet iyi.

İncelemesini yapmıştım, bakabilirsin: Steelseries Arctis 3 7.1 Surround İncelemesi

Arctis 3 bu diğer yazdığın modellerden daha iyidir. Rahatlık, mikrofon, stereo ses kalitesi olarak iyi bir model. 7.1'i de eh işte diyebiliriz fiyatına göre.

Eğer işin içinde müzik ve film olsaydı, oyun ağırlıklı olmasaydı farklı modeller önerebilirdik ama oyun için Arctis 3 gayet iyi.

İncelemesini yapmıştım, bakabilirsin: Steelseries Arctis 3 7.1 Surround İncelemesi
Biraz araştırmıştım ama uygulamasının çok fazla performans kaybı yaşattığını söyleyenler olmuştu.
Genel olarak çok iyi bir bilgisayarım yok
X4 860k bir işlemcim ve RX460 ekran kartım var.
Performans kaybı yaşamak istemem.

Bilgisiz insanların internette yaydığı saçma sapan bilgiler. Hayır, güncel sürücüleri kuramıyorlar daha kulaklık sorunlu diye sağda solda atıyorlar. Realtek ile Engine 3 çakışıyor. Çakışma sebebi de o programların sürücülerinin güncel olmamasından kaynaklanıyor. Windows 10 ile o sürücüleri güncel kullanırsanız sorun yaşamazsınız. Tam performans alırsınız.

Çözüm
Tamam çok teşekkür ederim.
Peki indirime girer mi, indirim beklentisi var mı Arctis 3'de ?
Birde Arctis 3'ün kablolari bozulur ya da kaybolursa ne ypabilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı