250-320 TL Arası Ekran Kartı Tavsiyesi

Onur Özgür

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Şu anda kullandığım ekran kartı ati radeon hd 5570. Bu ekran kartından güçlü GDDR 5 olan bir ekran kartı önerir misiniz (250-320 TL arası). Aslında ATI Radeon HD 7790 alacaktım ama fiyatı yükseldi. Yorumlarınızı bekliyorum ?

Son düzenleyen: Moderatör:
20 TL daha koyup POWERCOLOR HD7850 GDDR5 1GB 256BIT AMD RADEON DX11.1 EKRAN KARTI alabilirsiniz. Fiyatına göre iyi performanslı bir kart.

Peki yeni çıkacak Gta 5 gibi oyunları oynayabilir miyim 1440 a 900 çözünürlüğünde.

- - - Güncellendi - - -

Ve bende şuanda 2 gb ekran kartı var.Ekran kartında gb önemi nedir?

- - - Güncellendi - - -

Peki 350 watt power ile kullanabilirmiyim.Vga olarak bağlayabilir miyim ?

Çıkmayan bir oyun hakkında yorum yapamayacağım fakat low ayarlarda oynatabilir herhalde. Çok bir bilgim yok maalesef. Gb değil de bellek ve çekirdek hızları daha önemli.

Dostum yeni bir kart şu an stoklarda yok ama ben baya bir araştırdım GTX 750 kartı BF4 ULTRADA 1080P çözünürlükte 45-60 gidiyor 55watt yanılmıyorsam. 394 TL zotac , MSI gibi versionları ASUS a göre daha düşük..

VATAN COMPUTER - ASUS - GTX750 GDDR5 1GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kart

Eğer 100 tl fazlan var ise bu kartın Tİ versiyonu tavsiyem...

- - - Güncellendi - - -

Peki yeni çıkacak Gta 5 gibi oyunları oynayabilir miyim 1440 a 900 çözünürlüğünde

- - - Güncellendi - - -

ve bende şuanda 2 gb ekran kartı var.Ekran kartında gb önemi nedir?

- - - Güncellendi - - -

peki 350 watt power ile kullanabilirmiyim.Vga olarak bağlayabilirmiyim ?

GB Önemi yok bit önemlidir (128 bit vb) GDDR tipi de önemli.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı