Redmi 10 Pro telefon 120Hz ile 15 saniyede bir donma yapıyor

mwmibey

Femtopat
Daha fazla  
Redmi 10 Pro telefonum var ve çok önceden 120Hz ekran tazeleme hızını seçmeme rağmen oyunlarda 60Hz veriyordu ve donma yoktu fakat 60Hz idi. Pil ve depolama uygulamasının tüm verilerini temizledim ve 120Hz olmuştu. İyi gidiyordu fakat 15-20 saniyede bir 1 saniyelik donma yaşıyordum ve bu canımı çok sıktı. Isınmasından kaynaklandığını düşünüyorum, çözümü olan var mı? (İşlemci ısısı 50° kadar yükseliyor.)

Son düzenleyen: Moderatör:
"Pil ve depolama uygulamasının tüm verilerini temizledim" derken tam olarak neyi kast ediyorsunuz hocam? Depolamanız ne durumda?

Depolama ile ilgisi yok, sorun yazılımsal. F5'te de aynı sorunu yaşıyordum, güncelleme ile sorunu çözdüler. Telefonunuz güncel değilse güncelleyin yoksa farklı bir stok ROM deneyin.

"pil ve depolama uygulamasının tüm verilerini temizledim" derken tam olarak neyi kast ediyorsunuz hocam? Depolamanız ne durumda?

Bunu YouTube'da görmüştüm bu uygulama benzeri şeyin tüm verilerini temizleyince 120 çalışıyor.

Depolama ile ilgisi yok, sorun yazılımsal. F5'te de aynı sorunu yaşıyordum, güncelleme ile sorunu çözdüler. Telefonunuz güncel değilse güncelleyin yoksa farklı bir stok ROM deneyin.

Telefon yurt dışı olduğu için güncelleme olmuyor, ilerlemiyor hem olsa bile güncellemeden sonra telefon kapanacaktır 6 ay içerisinde.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-26-01-12-58-234_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-05-26-01-12-58-234_com.miui.securitycenter.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 3
Bunu YouTube'da görmüştüm bu uygulama benzeri şeyin tüm verilerini temizleyince 120 çalışıyor.

Telefon yurt dışı olduğu için güncelleme olmuyor, ilerlemiyor hem olsa bile güncellemeden sonra telefon kapanacaktır 6 ay içerisinde.
Cihaz direnç kayıtlı ise MiFlash üzerinden son çıkan sürümü yükleyebilirsiniz, IMEI silinmez.
(Bootloader kilitlemeyin yoksa cihaz hard birck olur)

Yeni konular

Geri
Yukarı