fkuufknfx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bu kulaklıklardan birini almayı düşünüyorum hangisini almalıyım. (lütfen 300 TL altı için ve 300 TL üstü için ayrı olarak söyleyin bildiğiniz varsa burda olmayan güzel bir kulaklık fiyatına göre yazın ama dandik bir marka olmasın)
300 TL altı:
Kingston HyperX Cloud Core
Plantronics rig 400
Cooler Master MasterPulse MH320

300-320 TL arası:
Steelseries Siberia 200
Kingston HyperX Cloud Stinger
Corsair HS50
Cooler Master MasterPulse MH530
CM Storm Ceres-500
Thermaltake tt eSPORTS SHOCK ONE 5.1

Sadece oyun amacıyla alacağım müzik dinlemem buna göre önerin lütfen :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam stingerin yorumları gayet güzel fiyatına göre güzel kulaklık oldugunu düşünüyorum. 300 altında da benim tercihim plantronics olurdu gerek kendi sürücülerini kullanmasıyla gerek hafifligiyle daha önde duruyor benim gözümde ve kullananlar baya memnun. Tabi bu kulaklıkları hiç kullanmadım. Kullanıcı yorumlarına istinaden söylüyorum. Bütçeni çok aşmana gerek yok bence.

Ben HepsiBurada indirimin de yaklaşık 2 ay önce 350 TL'ye Arctis 3 almıştım. Eğer indirim kovalayabilirsen önerebileceğim rahat bir kulaklık.
Bütçeyi 79 TL aşabilirsen Arctis 3 indirimde.
Aynı indirim hepsiburada'da var.
çok pahalı onlar. 350 tl iyiymiş de 400 tl veremem maalesef
Corsair HS40 almanızı öneririm, Stereo olması gerekiyor yinede çok iyi.
nerede satılıyor o ben bulamadım hs50 mi demek istedin ??
Hocam stingerin yorumları gayet güzel fiyatına göre güzel kulaklık oldugunu düşünüyorum. 300 altında da benim tercihim plantronics olurdu gerek kendi sürücülerini kullanmasıyla gerek hafifligiyle daha önde duruyor benim gözümde ve kullananlar baya memnun. Tabi bu kulaklıkları hiç kullanmadım. Kullanıcı yorumlarına istinaden söylüyorum. Bütçeni çok aşmana gerek yok bence.
bende o iki modelden birini düşünüyordum :D

ss arctis 3 e biraz baktım aslında o da çok iyiymiş ama realtek ile sse çakışıyor diyorlar sorun olur mu

ya cloud stinger ya da arctis 3 alacağım büyük ihtimalle

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı