250-350 TL Arası Mekanik Klavye Önerisi

Peki arkadaşlar Gamepower markasının kötü yanı nedir? Ve Motospeed markası nasıldır? Birde arkadaşlar Trust kötü diye duymuştum arkadaşlarımın deneyimlerinden de biliyorum.
Ve en önemli konuyu tekrar söylüyorum.Bu ekipman seti ilerde tamamlanacak ve setin aynı markanın eşyalarından oluşmasını istiyorum. Teşekkürler.
Ayrıca gezinirken fark ettim ki Cooler Master Masterkeys Lite L mekanik hisliymiş. Ben mutlaka mekanik klavye almak istiyorum.

Son düzenleme:
Peki arkadaşlar Gamepower markasının kötü yanı nedir? Ve Motospeed markası nasıldır? Birde arkadaşlar Trust kötü diye duymuştum arkadaşlarımın deneyimlerinden de biliyorum.
Ve en önemli konuyu tekrar söylüyorum.Bu ekipman seti ilerde tamamlanacak ve setin aynı markanın eşyalarından oluşmasını istiyorum. Teşekkürler.
Ayrıca gezinirken fark ettim ki Cooler Master Masterkeys Lite L mekanik hisliymiş. Ben mutlaka mekanik klavye almak istiyorum.
Canım kardeşim hala aynı lakırtıyı ezip büzüyorsun. Diyorum ki, Rampage ürünlerini üreten Çinli arkadaşlar Motospeed'i de ve Gamepower'ı da üretiyor. Birinin birinden daha iyi olma ihtimali yok. Yok derken her fiyattaki ürünü muhakkak aynıdır olayı değil. Motospeed CK108, Rampage Commander ve Trust GXT890 Cada kullandım bu tarz benzer fiyatlardaki ürünlerden ve yazılımları bile %100 aynıydı. Kullanılan switchlerinden tuş kapaklarına bir çok özelliği aynı bu tarz ürünlerin.

Ancak bende diyorum ki Xiaomi adlı markayı severim. Ve önceki mesajlarımda da söyledim. Ben ekipman setinin aynı marka olmasını istiyorum. Ve Xiaomi adlı markanın gaming mousesi yok.

Ancak bende diyorum ki Xiaomi adlı markayı severim. Ve önceki mesajlarımda da söyledim. Ben ekipman setinin aynı marka olmasını istiyorum. Ve Xiaomi adlı markanın gaming mousesi yok.
Var aslında fakat Xiaomi'nin o mouse vereceğin paraya çok daha iyi bir ürün alma seçeneğin oluşur. Benim tavsiyem bu gerisi sana kalmış.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı