250 - 350 TL arası mekanik klavye önerisi

zxcasdqweqw

Hectopat
Daha fazla  
Red Switch olması tercihimdir. Blue olursa yine çok sıkıntı çıkarmaz bana önerilerinizi bekliyorum. Eğer ki biraz daha arttır şunu al şeklinde önerileriniz varsa alabilirim. Şu anda Rampage KB R28'e baktım onu düşünüyorum sizinde önerilerinizi bekliyorum. Yurtdışından ürün bekleyemem şu anda klavyem yok Türkiye'de satılırsa çok iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçenizi birazcık aşıyor ama bence değer.
  • Cooler Master CK350
En azından üzeri metal kaplamalı kasalı ve sorun durumunda düzgün bir garanti/teknik servis hizmeti alabileceğiniz bir klavye.

[
Bütçenizi birazcık aşıyor ama bence değer.
  • Cooler Master CK350
En azından üzeri metal kaplamalı kasalı ve sorun durumunda düzgün bir garanti/teknik servis hizmeti alabileceğiniz bir klavye.

Bunu da düşüneceğim. Altta vereceğim klavyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

blue: Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Red:

İkiside güzel klavye ama red switch olani bütçey biraz aşıyor ama parasina değer
Red Switch olması tercihimdir. Blue olursa yine çok sıkıntı çıkarmaz bana önerilerinizi bekliyorum. Eğer ki biraz daha arttır şunu al şeklinde önerileriniz varsa alabilirim. Şu anda Rampage KB R28'e baktım onu düşünüyorum sizinde önerilerinizi bekliyorum. Yurtdışından ürün bekleyemem şu anda klavyem yok Türkiye'de satılırsa çok iyi olur.
Bu arada rampage tavsiye etmem. Çok hızlı bozuluyor.
[

Bunu da düşüneceğim. Altta vereceğim klavyeler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Trust olani fiyatina göre oldukça kaliteli

Son düzenleme:
blue: Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Red:

İkiside güzel klavye ama red switch olani bütçey biraz aşıyor ama parasina değer

Bu arada rampage tavsiye etmem. Çok hızlı bozuluyor.

Anladım sanırım ck350 Red switch olanı alıcağım teşekkürler. Inca ikg 445 almıştım 240 lira falandı yazı yazarken bile tuşlar çıkıyordu. Arkadaşın dükkan diye iade de etmedim. Bu önerdiğiniz klavyelerde bu çeşit hatalar olmaz değil mi? Yarın alıcam önerisi olan varsa buralardayım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı