250-350 TL Bluetooth kulaklık önerisi

yusufcan1636

Hectopat
Yer
BURSA
150 TL Lenovo LP1 aldım bozuk çıktı iade edeceğim birkaç güne kaliteli sorun çıkarmayacak bisiklet sürerken kulağımdan çımayacak ve bassları güzel olan bir kulak içi kulaklık arıyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Bütçe: 250-350 TL.

150 TL Lenovo LP1 aldım bozuk çıktı iade edeceğim birkaç güne kaliteli sorun çıkarmayacak bisiklet sürerken kulağımdan çımayacak ve bassları güzel olan bir kulak içi kulaklık arıyorum. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.

Qcy t5 kullanıyorum gayet memnunum. Basları olsun ses kalitesi olsun güzel iş çıkarıyor. Bisiklet sürerkende kulağından çıkacağını sanmıyorum. Fiyatıda en son baktığımda 150tl civarlarındaydı. Tavsiye ederim dostum.

Haylou GT1 Plus, Anker R100, TaoTronics SoundSurge 53 Pro. Bu modeller gayet iyi.

Son düzenleme:
Haylou T15 var bende. Sizi üzmeyecektir. Haylou dandik bir marka değildir. Xiaomi'nin alt markası diye biliyorum ama emin değilim.

Haylou GT1 Plus, Anker R100, TaoTronics SoundSurge 53. Bu modeller gayet iyi.
Bahsettiğin model Taotronics SoundLiberty 53 Pro mu? 53 Pro modelini kullanıyorum. Zamanında 200 küsur liraya almıştım şimdi fiyatı fırlamış. 200 250 lira civarına alınabilir ama fazlası değer mi emin değilim. Benden mi yoksa kulaklıktan mı kaynaklı bilmiyorum ama sağ kulaklık kulağımda neredeyse hiç durmuyor. Yanında gelen diğer pedleri de denedim fakat olmadı. Belki kulaklıktandır ama garantiye versem alacağım muhtemel cevapları bildiğimden tek kulaklık şeklinde kullanıyorum. Deneyip alabilecek birine satmayı düşünüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı