250-350 TL klavye önerisi

O klavyenin kalitesi tartışılır. Attığım klavye bazı fotoğraflarda çok çirkin durmuş ama bazı fotoğraflarda güzel duruyor. Ayrıca attığım klavyede bilek desteği var. GXT 890 Cada alıp yanında bulabilirseniz GXT 766 alabilirsiniz. Ya da G213 alabilirsiniz.

hocam rush rk848 tip olsun ışıklandırma olsun hoşuma gitti de full mekanikmiş bilek destekli istiyorum.
Küçük klavye alınca bilek destek gerekmiyor bence. GK61 ya da B640 alınır. GK61 hem gelecekte istersen switch değiştirebiliyorsun hem de RGB proglamlanabiliyor. Ben olsam GK61 alırdım.

Hocam bende Msı 24 inç 144 hz 1 ms monitörüm de aslında yakışır buda dediğim gibi bilek desteği yok mu bunda ekstradan alabiliyormuyuz birde bunun combosu yok mu mouse ile beraber
O klavyenin kalitesi tartışılır. Attığım klavye bazı fotoğraflarda çok çirkin durmuş ama bazı fotoğraflarda güzel duruyor. Ayrıca attığım klavyede bilek desteği var. GXT 890 Cada alıp yanında bulabilirseniz GXT 766 alabilirsiniz. Ya da G213 alabilirsiniz.
Hocam arkadaşın önerdiği msi gk30 nasıldır?

Hocam bende Msı 24 inç 144 hz 1 ms monitörüm de aslında yakışır buda dediğim gibi bilek desteği yok mu bunda ekstradan alabiliyormuyuz birde bunun combosu yok mu mouse ile beraber

Hocam arkadaşın önerdiği msi gk30 nasıldır?
Çöp. GK61 daha iyidir. Hem mekanik değil hem de ucuzdur malzeme kalitesi. Ama kalite yerine daha ucuz bir tane klavye arıyorsan belki alınır.

Daha ucuzu diye attığınız şey sadece keycap seti, klavye değil. Attığınız klavye ise konu sahibinin bütçesinin çok üstünde.

Daha ucuzu diye attığınız şey sadece keycap seti, klavye değil. Attığınız klavye ise konu sahibinin bütçesinin çok üstünde.
Olabilir, benim hatam. MagicForce 68 arıyordum da bulamadım. Bütçesinin üstünde olduğunun farkındayım ama biraz daha öderse daha iyi alabilir diye önerdim. Daha ucuzunu almakta serbest.
Bunlar olabilir:
Bir de birkaç Trust model var. Bunlar dışında çoğunlukla kötü markalar.

@Aezakmi4 1. sayfada linkini attım.

Son düzenleme:
Olabilir, benim hatam. MagicForce 68 arıyordum da bulamadım. Bütçesinin üstünde olduğunun farkındayım ama biraz daha öderse daha iyi alabilir diye önerdim. Daha ucuzunu almakta serbest.
Bunlar olabilir:
Bir de birkaç Trust model var. Bunlar dışında çoğunlukla kötü markalar.

@Aezakmi4 1. sayfada linkini attım.
Msı gk30 için son 2 saate 270 tl ye düşmüş önerir misin bunu hemen alayım?

Geri
Yukarı