250-350 TL klavye önerisi

imnotagamer

Megapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Elektronik Mühendisi
Mevcut klavyem Logitech G103 kronik mi bilmiyorum ama tuşları sert basmaya başladı. Klavye arayışı içerisindeyim ama çok fazla bilmediğim marka var. Bu konularda Logitech, Razer gibi markalarla birlikte yurt dışından arkadaşımın getirttiği Redragon markasını biliyorum. Birçok marka gördüm ama F/P ve kalite istiyorum artık. Aldığım zaman en azından 3 sene götürsün, sonra yine değişiklik yaparım sorun değil. Anketteki hangi klavyeyi önerirsiniz? Veya önerdiğiniz başka model varsa bekliyorum. Yazılım, tasarım ve oyun için arıyorum klavyeyi. Mekanik olması şart olmayabilir veya hisli olabilir ama aydınlatma olsun istiyorum. Teşekkürler.

• Razer Cynosa Chroma
  • Corsair K55
  • Logitech G213
  • Cooler Master Masterkeys Lite L
  • Steelseries Apex 150

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana soracak olursanız Corsair K55 öneririrdim. Bilek desteği olması, müzik çalar tuşlarının ayrı olarak konumlandırılması, sınırlı da olsa makro ve RGB efekti atanabilmesi benim için onu 1 tık öne geçiriyor.

Bana soracak olursanız Corsair K55 öneririrdim. Bilek desteği olması, müzik çalar tuşlarının ayrı olarak konumlandırılması, sınırlı da olsa makro ve RGB efekti atanabilmesi benim için onu 1 tık öne geçiriyor.
G213 ile kıyaslandığında hep G213 biraz daha avantajlı durumda gösterilmiş. Bir yere bakıyorum birisi iyi, başka yerde bir başkası iyi. İşin içinden çıkamadım. Bilek desteği ile eleme yapmak istedim, onda da harici bilek desteği var diye yorumları gördüm, bir tane de beğendim yani o da kriter değil. Nasıl seçeceğim bunlar arasından bilemiyorum.

Makro tuşlarının olup olmaması sizin için fark etmiyorsa G213 de güzel bir tercih olabilir. İki klavye de mekanik olmayan klavyeler ve benzer özelliklere sahipler. İkisi de sizi üzmez, hangisi hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz.

Makro tuşlarının olup olmaması sizin için fark etmiyorsa G213 de güzel bir tercih olabilir. İki klavye de mekanik olmayan klavyeler ve benzer özelliklere sahipler. İkisi de sizi üzmez, hangisi hoşunuza gidiyorsa alabilirsiniz.

Açıkçası makro tuşları G103'te çok canımı sıkmıştı başlarda, sonradan alışmıştım. Bu sefer olmasını istemiyorum. Bu ikili arasında kıyaslama yapılacaksa sanırım G213 alacağım. Diğer ürünlerle ilgili önerisi olan varsa bekliyorum.

Makro istemiyorsanız G213 sizin için güzel bir tercih olur.
Teşekkür ederim. Makro istemediğim için biraz da G213 üzerine yoğunlaştım. Bu hafta kararımı verip bayramda veya hemen sonrasında alacağım klavyeyi. Onun için bu klavyeler arasından veya varsa başka klavye önerilerinizi de bekliyorum.

Mevcut klavyem Logitech G103 kronik mi bilmiyorum ama tuşları sert basmaya başladı. Klavye arayışı içerisindeyim ama çok fazla bilmediğim marka var. Bu konularda Logitech, Razer gibi markalarla birlikte yurt dışından arkadaşımın getirttiği Redragon markasını biliyorum. Birçok marka gördüm ama F/P ve kalite istiyorum artık. Aldığım zaman en azından 3 sene götürsün, sonra yine değişiklik yaparım sorun değil. Anketteki hangi klavyeyi önerirsiniz? Veya önerdiğiniz başka model varsa bekliyorum. Yazılım, tasarım ve oyun için arıyorum klavyeyi. Mekanik olması şart olmayabilir veya hisli olabilir ama aydınlatma olsun istiyorum. Teşekkürler.

• Razer Cynosa Chroma
  • Corsair K55
  • Logitech G213
  • Cooler Master Masterkeys Lite L
  • Steelseries Apex 150
G213 ü bozulan G103 klavyemin yerine gönderdiler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı