250-350 TL kulaklık önerisi

EnesGny

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Ufak çaplı Web Geliştirme Öğrencisi
Merhaba arkadaşlar,
Yakın zaman önce bir kulaklık ihtiyacım oluştu ve piyasaya bakmaya başladım. Aslında ben fiyatları korkutucu derece komik şekilde 150 200TL civarı düşünüyordum ama piyasayı 1 sene boş bırakınca uçmuş. Uzun lafın kısası asla hayal etmediğim, planlamadığım bir ödeme yapmam gerekiyor gibi duruyor. James Donkey, Rampage veya Gamepower tarzı markalara 250 lira verip 5 6 ay kullanacağıma 350'ye zorlayıp iyi bir şey almak istiyorum.
Seçeneklerim şunlar (Ne yazık ki 330 380 TL arası :()
- Cooler Master HS35.
- Cooler Master CH321.
- HyperX Cloud Stinger.
Şimdiden teşekkürler. İyi forumlar.

HS35 önermiyorum, mobil kullanım için diyebilirim.
Çok rahat ama performansı harika değil.
Cooler Master hakkında yorum yapamayacağım.
Stringer ise malzemesini bir türlü anlayamadığım ve fena olmayan bir model onla Cougar Phontum Essential arasında kalıp Essential'ı seçtim çünkü kulak pedleri-sürücü büyüklüğünden dolayı.
Ve kesinlikle daha iyi diyebilirim, mikrofonu çok güzel R6'da çok güzel performansı var.
Cougar Phontum-TUF H3 öneririm. İndirim yakalarsanız bunları alınız.

Cougar fiyat olarak pahalı duruyor şuanlık. Tronosmart hiç duymadım ama ürünün fiyatı uygun duruyor. Ben omurlik kullanıcı tiplerdenim her sene 1 kulaklık yok o marka yok şu marka diyenlerden değilim. Eğer genel olarak başarılı ve kullanışlı diyorsanız o ürünü yakın izlemeye alacağım. Sizce Sono alınır mı? Teşekkürler

Fiyatından çok daha fazlasını sunan bir kulaklık ve paylaşılan tüm seçeneklerden daha kaliteli olacaktır.

Fiyatından çok daha fazlasını sunan bir kulaklık ve paylaşılan tüm seçeneklerden daha kaliteli olacaktır.
Gümrük vergileri eklendiğinde fiyatının ne olacağını pek düşünemiyorum ama 320tl bile çok olmasına rağmen hs321 almayı planlıyorum. Yine de teşekkürler.

Gümrük vergileri eklendiğinde fiyatının ne olacağını pek düşünemiyorum ama 320tl bile çok olmasına rağmen hs321 almayı planlıyorum. Yine de teşekkürler.
Hocam ben incelememde yazdım. Kendim 315+16 tl ödedim ve fiyatının çok çok üstünde bir kulaklık. CH321'i almadan önce imkanınız varsa deneyin. Kafa bandının rahatsız olduğunu söyleyen çok kişi var. Ayrıca atıcağım E900 Pro da diğer seçeneklerden daha iyidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı