250-350 TL router tavsiyesi

Yigas3

Decapat
Merhaba,

Bir tanıdığım router almak istiyor ve bana danıştı. Daha önce ZyXEL WAP3205 V3 kullanıyormuş ve kablo ile yönlendiriyormuş. Evde genel olarak dizi/film izleniyor. TP-Link'lerden beğenmiştim fakat özel olarak siyah renk istiyor ve 250-350 TL bandında bir bütçesi var. Diğer konulardaki linklere baktım fakat neye göre karar vereceğim konusunda bilgisizim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler!

Keenetic Omni N300 - Amazon TR -> Sadece router olarak kullanılabilen model.
Keenetic Omni DSL N300 - Amazon TR -> Hem router hem de modem olarak kullanılabilen model.

Modem versiyonunun linkini vermemin sebebi belirtilen bütçe aralığının içinde olması. Keenetic markasından memnun kullanıcı sayısı fazla, sevilen bir marka.

Düzenleme: Siyah renk olma zorunluluğunu görmemişim. Olur da siyahtan vazgeçerse bunlar tercih edilebilir.

Son düzenleme:
Merhaba,

Bir tanıdığım router almak istiyor ve bana danıştı. Daha önce ZyXEL WAP3205 V3 kullanıyormuş ve kablo ile yönlendiriyormuş. Evde genel olarak dizi/film izleniyor. TP-Link'lerden beğenmiştim fakat özel olarak siyah renk istiyor ve 250-350 TL bandında bir bütçesi var. Diğer konulardaki linklere baktım fakat neye göre karar vereceğim konusunda bilgisizim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler!

Renge göre cihaz alınmaz ve cihaz olarak da bunu öneririm hem donanım olarak bu fiyat bandındaki rakiplerinden çok daha iyi hem de openwrt destekliyor.

Renge göre cihaz alınmaz ve cihaz olarak da bunu öneririm hem donanım olarak bu fiyat bandındaki rakiplerinden çok daha iyi hem de openwrt destekliyor.
Birileri aldığına göre belli ki alınıyor. Elbette performansla alakasız bir değişken ancak maalesef siyah şartları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı