250-350TL arası mouse önerisi

Bütçe
250-300TL
Parlak olunca hem yazıyor, hem de görsellere parlak olarak ekliyorlar. Ayrıca ürün kodunun başında "G" harfi oluyor. GWHITE gibi. Attığım linkteki direkt BLACK.

1655075951817.png

@Sekar

Bunlara rağmen parlak gönderiyorlarsa sitenin suçudur artık.. Sağ ol dostum bir tane de ben sipariş vereceğim 😁

Aynen öyle! Ben de öyle motive ettim kendimi. Öyle gönderirlerse paşa paşa iade almak zorundalar. Kanıtı da bende. Hoş ya, iade eder miyim onu da bilmiyorum. "300 liraya Glorious Model O almışsın, otur oturduğun yere." diyor bir tarafım da. Parlak olsa bile 300 lira yine iyi gibi ya. Bilemedim. Gelsin bakarız :D

Steelseries almayı düşünmüyorum zaten maalesef, bilgisi olan varsa söyleyebilir mi acaba Deathadder V2 mini mi daha iyidir Viper mini mi?
Aynen öyle! Ben de öyle motive ettim kendimi. Öyle gönderirlerse paşa paşa iade almak zorundalar. Kanıtı da bende. Hoş ya, iade eder miyim onu da bilmiyorum. "300 liraya Glorious Model O almışsın, otur oturduğun yere." diyor bir tarafım da. Parlak olsa bile 300 lira yine iyi gibi ya. Bilemedim. Gelsin bakarız :D
Rica etsem mouse size ulaşınca ilk deneyimlerinizi paylaşabilir misiniz?

Konu dışı fakat Model O'nun bu fiyata düştüğünü gördüm ve direk aldım. Bu linki paylaştığınız için teşekkürler:)

Rica ederim. Mithat hocam sayesinde ben de görmüştüm. Asıl konuyu paylaşalım da hak geçmesin :)

Az önce siparişi verdim, parlak olan gelse bile belki sorunsuz olanı gelir bilemeyiz nasip :D Baya yaygın bir fare, fiyatına göre da baya iyi deniliyor. Ben çok anlamam fare işinden, elimdekinin orta tekerlek bozulduğu için tipi düzgün bir şey arıyordum ve bu gözüme hoş geldi fiyatı da artık bu devirde gayet normal 😀 Acaba ağırlık kısmı bende nasıl etki yaratacak onu merak ediyorum. Şuan kullandığım farenin tam olarak yarısı kadar ağırlığı var, ciddi bir hafiflik hissedeceğim yani, acaba iyi mi olur kötü mü bilemedim😁

Şuan kullandığım farenin tam olarak yarısı kadar ağırlığı var. Ciddi bir hafiflik hissedeceğim yani, acaba iyi mi olur kötü mü bilemedim 😁

Güvenin bana daha iyi olacak. Bir kez alıştınız mı gerisi geliyor zaten. Bileğinize yazık, o kadar ağırlık biniyor. 67 gram nedir ki :D Hafif fareleri daha çok seviyorum ben. Şu anda kullandığım da 80 küsürdü. Ben de deneyip göreceğim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı