250-400 TL Arası mikrofonu iyi kulaklık önerisi

Tugra B

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, acaba mikrofonu iyi ve uzun kullanımda çok fazla baş ağrısı yapmayacak bir kulaklık var mıdır? Logitech G430 baktım ama mikrofonu çok iyi değil gibi. Razer Kraken ise baş ağrısı yaptığı söyleniyor. Benim için mikrofonu önemli kulaklık çok kaliteli olmasa da olur. Harici mikrofon yani Behringer falan alamayacağım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben buradaki inceleme ile Msi DS502 aldım. Mouse olarak bir üst Msi DS300 aldım. Mikrofon çok temiz bir ses veriyor karşıya önerebilirim.

Teşekkürler, ben de zaten bu kulaklığa bakıyordum. Eğer hala kullanıyorsanız bir sorum olacak, acaba uzun kullanımlarda baş ağrısı falan yapıyor mu?

1 Senedir Logitech G430 Kullanıyorum. Özellikle müşteri hizmetleri çok iyi kulaklığı 4-5 ay kullandıktan sonra kablosunda sıkıntı çıktı (açıkcası benim hayvan gibi kullanmamdan ve kablosuna hiç dikkat etmememden dolayı oldu) garantiye gönderdim adamlar bana hep yeni sıfır ürün gönderdi. Ses kalitesi olarakda güzel bir ürün

Teşekkürler, ben de zaten bu kulaklığa bakıyordum. Eğer hala kullanıyorsanız bir sorum olacak, acaba uzun kullanımlarda baş ağrısı falan yapıyor mu?

Üst bölgede ki plastik tutucu kısmını başıma göre esnetip 6 saat sorunsuz kullanıyorum. Zaten 6 saat maksimum denememdi. Hafifliği zaten hiçbirine benzemiyor. Çok hafif. Ama kafaya göre ayarlamak gerek sadece baskı olmaması açısından. Bu fiyata 2 katı satılan çoğu kulaklığa göre üstün benim için.

Üst bölgede ki plastik tutucu kısmını başıma göre esnetip 6 saat sorunsuz kullanıyorum. Zaten 6 saat maksimum denememdi. Hafifliği zaten hiçbirine benzemiyor. Çok hafif. Ama kafaya göre ayarlamak gerek sadece baskı olmaması açısından. Bu fiyata 2 katı satılan çoğu kulaklığa göre üstün benim için.
Gayet güzelmiş. Ben zaten 6 saat değil de böyle 2-3 saat arası acıtmayacak arıyordum. Teşekkürler.

Ben HperX Cloud kullanıyorum benim kulaklığımın mikrofonu da güzel lakin HyperX Cloud 2 nin mikrofonu çok daha temiz ses alıyor. Kulaklık çok rahattır şiddetle tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı