250-600 TL TV İçin Ses Sistemi Tavsiyesi

Halil Batır

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda güzel bir hoparlör almaya karar verdim ve bu hoparlörü televizyona bağlayacağım. Çok fazla müzik dinleyeceğim, film izleyeceğim. İki tane hoparlör arasında kaldım. Birincisi Logitech Z506, ikincisi Logitech Z623. Sizce hangisini almalıyım? Lütfen yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Z623 değil ama Z523 kullandım ve oldukça memnun kaldım. 40 Watt'lık bir üründen böyle ses çıkar mı diyor insan. Gerçekten güzel bir ürün. Z506 da kullandım uzun süre olmasa da, apartmanda yaşıyorsanız tam seste dinlemeniz biraz zor olabilir. Güçlü bir ses sistemi. İkisi de sizi pişman etmez. Z623 hakkında direkt bir tecrübem olmadı.

Z623 değil ama Z523 kullandım ve oldukça memnun kaldım. 40 Watt'lık bir üründen böyle ses çıkar mı diyor insan. Gerçekten güzel bir ürün. Z506 da kullandım uzun süre olmasa da, apartmanda yaşıyorsanız tam seste dinlemeniz biraz zor olabilir. Güçlü bir ses sistemi. İkisi de sizi pişman etmez. Z623 hakkında direkt bir tecrübem olmadı.
Görünüşe göre 40 W'lık bir sistem çok güzel bir ses çıkıyormuş, bir de 200 W düşün ne kadar güzel olur.

Ee arkadaşlar hiç kimse bir yorum yazmayacak mı ? acaba.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı