250 GB SSD önerisi

Daha fazla  
250 GB'lık SSD almak istiyorum. Fiyati önemli değil, bu hafizada en iyi hiz alabileceğim SSD hangisi olur? SSD önerir misiniz? 2.5 inc SATA 300 laptopum.

250 GB'lık SSD almak istiyorum. Fiyati önemli değil, bu hafizada en iyi hiz alabileceğim SSD hangisi olur? SSD önerir misiniz? 2.5 inc SATA 300 laptopum.

250 GB SSD'ye 900 TL verilmez Kioxia'nın 500 GB M.2 SSD'si bile 800 TL.

Fiyati önemli değil, bu hafizada en iyi hiz alabileceğim SSD hangisi olur?

Samsung 870 EVO alabilirsiniz böyle bir kriteriniz varsa. En hızlı SATA SSD'lerden birisidir. Kendim de kullanıyorum. Patriot Burst SSD'ye de Windows kurdum, 870 EVO'ya da Windows kurdum. 870 EVO'nun hızı rahat fark ediliyor.

O fiyata 500 GB alabilirsiniz.
Edit: SATA istemişsiniz 870 Evo ve ya CS900 alabilirsiniz.

Son düzenleme:
Samsung 870 EVO alabilirsiniz böyle bir kriteriniz varsa. En hızlı SATA SSD'lerden birisidir. Kendim de kullanıyorum. Patriot Burst SSD'ye de Windows kurdum, 870 EVO'ya da Windows kurdum. 870 EVO'nun hızı rahat fark ediliyor.

Harddiskim bozulduğu icin yeni disk aliyorum. Bu attiğiniz disk eski diskimden daha mı iyi acaba ?
Toshiba MQ02ABD100H sabit disk sürücüsü, 0 – 60 °C,-40 – 65 °C, SATA III, hibrit HDD : Amazon.com.tr: Bilgisayar

Bunu alacağım galiba ya sahte ürün gelme ihtimali ne kadar? Daha iyi önerisi olan var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı