250 Liraya Kadar Kulaklık Önerisi

butjuan

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Rampage Sn-Rw1 modeli kulaklığı 2 yıldan uzun süredir kullanmaktayım. Bu 2 yıl içerisinde çeşitli sorunlar yaşadım kulaklıkla ilgili, konfor açısından, ses açısından. Şu an kulaklığım kullanılmıycak durumda sayılır, yeni kulaklık almayı düşünüyorum.
7.1 teknolojisini bu kulaklık ile tanıdım ve hoşuma gitti. Oynadığım oyunlar CS:GO ve benzer FPS oyunları. Yeni bir kulaklık alırken 7.1 olmasını aslında istiyorum, ama bazıları da sanal 7.1'in bir işe yaramadığını, güzel bir stereo kulaklığın aynı tecrübeyi, avantajı yaşattığını söylüyorlar. Bu konuda çok kararsızım. İkinci bir konu ise, ana kartım Asus Maximus VIII Ranger, Sonic Studio II teknolojisi ile, stereo kulaklıklarda bile surround 7.1 keyfini yaşatabileceğini iddia ediyor.

Genel olarak düşündüğüm kulaklıklar, Gamepower, GameMax, James Donkey gibi markaların fiyatta uygun 7.1 modelleri , HyperX Cloud Stinger Core ve Bloody G501 modeli. Son sorum ise HyperX Cloud Stinger Core modelini bazı sitelerde 250 liraya buldum, PS kulaklığı olduğunu söyleyenler var. PC'de kullanabilir miyim, herhangi bir performans kaybı yaşar mı?

Kullanmasam da gurupta tavsiye edilen bir kulaklık. Zaten marka iyi bir marka bence bunu almak en mantıklısı.
Hocam bu kulaklığı da çok araştırdım, aslında sorum hala aynı. 7.1 Kulaklıklardaki oyun deneyimini bu kulaklıklarda yaşayabilir miyim? Örnek veriyorum, sağ çaprazdan, ya da sağ arka çaprazdan gelen bi adamın yerini, eski 7.1 kulaklığımda algılayabildiğim kadar kolay algılayabilir miyim bu kulaklıkla?

Kullanmasam da gurupta tavsiye edilen bir kulaklık. Zaten marka iyi bir marka bence bunu almak en mantıklısı.
Stokta yok. Ayrıca mikrofon performansı kötü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu da alınabilir. Fena değil. Daha önce deneyimledim.

Bu kulaklığı 7.5 ay kullanmış biri olarak tavsiye etmiyorum. Marka yerine, modele yorum yapalım. Mikrofon kalitesi rezalet. 6. ayda soldan daha az ses geliyordu sağa göre. Ve bu sorunu sadece ben yaşamamıştım başka bir arkadaş daha belirtmişti. Bu fiyata RIG 400'ün güzel bir tercih olucağından yanayım bende.

Stokta yok. Ayrıca mikrofonu biraz kötü.
Bu da alınabilir. Fena değil. Daha önce deneyimledim.
Yorum yapan arkadaşlar sanırım Stereo kulaklıkları öneriyorlar.

Hocam bu kulaklığı da çok araştırdım, aslında sorum hala aynı. 7.1 Kulaklıklardaki oyun deneyimini bu kulaklıklarda yaşayabilir miyim? Örnek veriyorum, sağ çaprazdan, ya da sağ arka çaprazdan gelen bi adamın yerini, eski 7.1 kulaklığımda algılayabildiğim kadar kolay algılayabilir miyim bu kulaklıkla?

Peki yukarıda da belirttiğim gibi, stereo kulaklıklar bu avantajı sunar mı?

Yorum yapan arkadaşlar sanırım Stereo kulaklıkları öneriyorlar.

Peki yukarıda da belirttiğim gibi, stereo kulaklıklar bu avantajı sunar mı?
"Sanal" 7.1 çok iyi performans vermiyor. Stereo ile arasında çok fark hissedemedim. 1 hafta HS 60 kullanma imkanım olmuştu, Stereo olarak da yakın performans veren kulaklıklar gördüm.

"Sanal" 7.1 çok iyi performans vermiyor. Stereo ile arasında çok fark hissedemedim. 1 hafta HS 60 kullanma imkanım olmuştu, Stereo olarak da yakın performans veren kulaklıklar gördüm.
Hocam kastettiğiniz surround kulaklıklar mı oluyor?
Arkadaşlar genel olarak sorum, CS:GO başta olmak üzere FPS tür oyunlar için Bloody, James Donkey, Gamepower gibi markaların 7.1 kulaklıkları mı, Steelseries, Logitech, Hyperx gibi kulaklıkların stereo kulaklıkları mı?

Son düzenleme:
Hocam kastettiğiniz surround kulaklıklar mı oluyor?
Arkadaşlar genel olarak sorum, CS:GO başta olmak üzere FPS tür oyunlar için Bloody, James Donkey, Gamepower gibi markaların 7.1 kulaklıkları mı, Steelseries, Logitech, Hyperx gibi kulaklıkların stereo kulaklıkları mı?
O uyduruk 7.1 kulaklıkların yerine kaliteli stereo kulaklık çok daha memnun bırakacaktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı