250 Mbps internette GeForce NOW bulanık gözüküyor

Yigitmete

Hectopat
Sebebini bilmiyorum ama GeForce NOW'da herhangi bir oyuna girdiğimde uzak mesafeler bulanık gözüküyor. TurkNet kullanıyorum.

1677534291962.png

Sebebini bilmiyorum ama GeForce NOW'da herhangi bir oyuna girdiğimde uzak mesafeler bulanık gözüküyor. TurkNet kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1684767

Oyun kendi bilgisayarında oynadığın gibi keskin grafikler maalesef veremiyor.
Ama çok bulanıksa TR serverlarından kaynaklanıyor olabilir 100Mbps internet ile sıkıntısız oynuyorum Avrupa'da.

Ama çok bulanıksa TR serverlarından kaynaklanıyor olabilir 100Mbps internet ile sıkıntısız oynuyorum Avrupa'da.
Avrupa sunucusu için Geforce Now aylık paketini dolarla mı almam lazım? Ve aşırı bulanık değil ama yine de rahatsız ediyor.

Birde avrupa sunucusunu denemiştim ama bu sunucu kapandı diye hatalar veriyordu.

Avrupa sunucusu için GeForce NOW aylık paketini dolarla mı almam lazım? Ve aşırı bulanık değil ama yine de rahatsız ediyor.

Buluttan oynadığın için o kadar keskin veremez görüntüyü ama Avrupaya geçerseniz herhalde dolar ile ödemeniz lazım ben ücretsiz üyelik kullanıyorum.

Bir de Avrupa sunucusunu denemiştim ama bu sunucu kapandı diye hatalar veriyordu.

VPN ile hesap açmanız lazım ben şu an kullanıyorum sıkıntı yok.

Geri
Yukarı