250 TL 5 GHz Router önerisi

Yani şifre gerekiyor mu?

7 haneli bir şifre buldum, kullanici@fiber kısmının altında çıktı log kısmında. (Direkt şifrelenmemiş hâlde.) Ancak bu kullanıcı adı ve şifreyle modem arayüzüne giriş yapılmıyor. Neden ki?

TR069: SetParameterValues(InternetGatewayDevice.WANDevice.1.WANConnectionDevice.1.WANPPPConnection.1.Password="""""""
[alert] <129>1 1970-01-01T00:06:05.168034+00:00 AONT syslog 3797 - - TR069: SetParameterValues(InternetGatewayDevice.WANDevice.1.WANConnectionDevice.1.WANPPPConnection.1.Username=kullanici@fiber
Hocam 339'a nasıl?
@Mithat Berhan
Eki Görüntüle 1390631
Hayır DMZ'de şifre gerekmiyor. Bridge mode zaten fiber modemde olmaz normalde.
Bir de bulduğunuz o şifre muhtemelen PPPoE şifresi. Aldığınız routerı doğrudan bağlayıp kullanıcı adı şifre girmeyi deneyebilirsiniz. Yalnız muhtemelen MAC adresi klonlamanız gerekir.

Hayır DMZ'de şifre gerekmiyor. Bridge mode zaten fiber modemde olmaz normalde.
Bir de bulduğunuz o şifre muhtemelen PPPoE şifresi. Aldığınız routerı doğrudan bağlayıp kullanıcı adı şifre girmeyi deneyebilirsiniz. Yalnız muhtemelen MAC adresi klonlamanız gerekir.
Aldığım routerla doğrudan internete girmemden bahsediyorsanız bende fiberi ethernete çeviren ont cihazından yok modem kendi çevirdiği için.
Dün 369'a indirim konusunu açmıştım. Bence güzel cihaz AX, 6 GHz destekli.

@Ulunay da baksın.
Kopma oluyor, quad olanı alın falan diyenleri gördüm. 5 cihaza yetmez mi ki?

Geri
Yukarı