250 TL 7.1 kulaklık önerisi

Garip.Adam

Hectopat
Daha fazla  
Oyun oynamalık şarkı dinlemelik iyi bir 7.1 kulaklık var mıdır? 250 TL bütçe. Bir de HyperX Cloud Stinger'a 7.1 ses kartı takarsak 7.1 özelliğini ne kadar verir?

En uygun fiyatlı 7.1 kulaklık Arctis 3. Ancak onun da özellikle müzik performansının memnun etmeyeceğinin garantisini verebilirim. 7.1 ses kartı alırsanız da kartın performansına göre kulaklığın performansı da değişecektir. Ancak önerimiz tümleşik ses kartlı kulaklıklar. Bulunursa Corsair Void çok iyidir. Ancak bütçenizin artması gerekecektir yine.

Stereo olarak ise MH 530 yeni çıktı. Ses performansı olarak Arctis 5 ve 7'den bile iyidir. Ancak 7.1 yok. Fiyatı ise 300 TL civarında. İncelemesini yapmıştım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok değil, 1-2 hafta önce Steelseries Artrics 3 alan arkadaşım; performansını beğenmediğinden dolayı iade etti. Ben kendim Cloud Stinger kullanıyorum. Bende test etmiştim. Açıkcası, kendi kulaklığımı çok seviyorum. Steelseries'in tasarımı harikaydı ama performansı için aynı şeyi söylemeyeceğim.

Hepsiburada'yı falan takip edin "Steelseries Arctis 3" 279TL'ye düşüyor, 7.1 mevcut ve gayet kullanışlı bir kulaklık mikrofon kalitesi de çok iyi

En uygun fiyatlı 7.1 kulaklık Arctis 3. Ancak onun da özellikle müzik performansının memnun etmeyeceğinin garantisini verebilirim. 7.1 ses kartı alırsanız da kartın performansına göre kulaklığın performansı da değişecektir. Ancak önerimiz tümleşik ses kartlı kulaklıklar. Bulunursa Corsair Void çok iyidir. Ancak bütçenizin artması gerekecektir yine.

Stereo olarak ise MH 530 yeni çıktı. Ses performansı olarak Arctis 5 ve 7'den bile iyidir. Ancak 7.1 yok. Fiyatı ise 300 TL civarında. İncelemesini yapmıştım:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Müzik performansının memnun edip etmeyeceğinin garantisini veremeyiz. Mesela yüksek sesli dinlemeyen birini memnun edebilir. Bence abartılacak kadar düşük değil. Beni tatmin ediyor. Ama çok yüksek sesli müzik dinliyorsanız etmeyebilir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı